Блогер Олег Машуковський вперше розповів про брата-військового

24.02.2024 в 15:29

Блогер-мільйонник розповів своїм шанувальникам, що півроку тому його брат втратив кінцівки в бою з російськими загарбниками.

Блогер Олег Машуковський вперше розповів про брата-військового

Український блогер Олег Машуковський вперше розповів про свого брата, який захищав нашу країну від російських окупантів.

 

На своїй сторінці в Instagram він розповів, що багато років не спілкувався зі своїм родичем, але під час повномасштабної війни відновив зв'язок. Більше того, під час поїздки до Харкова йому вдалося з ним зустрітися.

"Коли я був у Харкові, я бачився з однією людиною, якою дуже пишаюся. Людина - герой! Я бачився зі своїм братом. Мій брат - військовий. Ми з ним востаннє бачилися ще в дитинстві, але від початку повномасштабної війни підтримували зв'язок", - поділився блогер.

Олег Машуковський додав, що його брат втратив кінцівки, захищаючи нашу країну. Тому у своєму тексті блогер звернувся до рідної людини і написав йому слова підтримки:

"Він захищав нашу країну від ворога. Героїчно захищав, але, на жаль, пів року тому він втратив кінцівки… Я знаю, що ти це читаєш. Хочу, щоб ти знав, що ти неймовірна людина, герой, наш захисник. Я тобою пишаюся і тисячі людей вдячні тобі та твоїм побратимам і посестрам", - йдеться у повідомленні.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив