Ангеліна Усанова розповіла про діалог з росіянкою на Міс Всесвіт

Українська представниця зазначила, що російська конкурсантка була менш провокаційною, ніж минулого року.

Ангеліна Усанова розповіла про діалог з росіянкою на Міс Всесвіт

Ангеліна Усанова, представниця України на конкурсі краси Міс Всесвіт, зізналася, що у неї був діалог з росіянкою, який відбувався не на камеру. Про це вона розповіла в інтерв'ю Аліні Шаманській.

 

Вона зазначила, що під час конкурсу у них не було ніяких конфліктів, але одного разу до неї підійшла російська конкурсантка Маргарита Голубєва і сказала: "Я тут з миром".

Більше ніяких діалогів у них не було. Однак Ангеліна Усанова зізналася, що вона дала їй зрозуміти, що вдячна за ці слова, але спілкування між ними не буде.

Також українка розповіла, як до неї ставилися організатори конкурсу. Красуня зізналася, що відчула повну байдужість до своєї персони.

При цьому вона додала, що не могла піднімати тему війни, оскільки конкурс збанкрутував, тому організатори були зацікавлені лише в залученні інвесторів і спонсорів.

"Я думаю, можливо, вони побоялися порушити тему війни. Я відчувала, що був ігнор. Мало знімали, мало цікавилися. Навіть на фінальному інтервʼю, яке впливало на топ-20, були дивні питання", - заявила Ангеліна.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив