Ада Роговцева розповіла про знайомство із Валерієм Залужним

Україні пощастило мати такого головнокомандувача ЗСУ під час війни з Росією, вважає Ада Роговцева.

Ада Роговцева розповіла про знайомство із Валерієм Залужним

Українська акторка Ада Роговцева показала фото з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та його дружиною. У публікації, опублікованій в Instagram, зірка розповіла про знайомство з генералом. 

"Дякую долі за те, що подарувала мені особисте спілкування з Валерієм Залужним до того, як його ім'я стало рідним кожному українцю й відомим на весь світ. І найперше, що я дізналася про Валерія Федоровича, що він - людина слова. Саме його зусиллями Дмитро Коцюбайло, легендарний командир 1-ої штурмової роти ДУК, отримав звання Героя України ще до того, як його підрозділ увійшов до лав ЗСУ. Лишиться незабутньою зустріч героя-добровольця Да Вінчі та головкома Залужного на сцені Жовтневого палацу, коли Валерій Федорович особисто приїхав, щоб привітати та прикріпити золоту Зірку Героя на кітель Дмитра", - написала Роговоцева.

Вона вважає, що Україні пощастило мати такого головнокомандувача ЗСУ під час війни з Росією.

"За плечима генерала - всі ступені військової освіти й усі з відзнакою. Всі щаблі військової служби - від курсанта до головнокомандувача, і всі додали безцінного досвіду. Він займається справою свого життя і досягнув у ній світового визнання, зупинивши російську армію, наче сама доля готувала його на порятунок Україні в часи найтяжчих випробувань. Нам пощастило мати Залужного на чолі війська в цей історичний час. Беззаперечний авторитет генерала серед військових є одним із стовпів нашого спротиву та стійкості", - додала акторка.

Ада Роговцева розповіла про знайомство із Валерієм Залужним
Фото: instagram.com/ada_rogovtseva
Роговцева та Залужні
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив