9 предметів жіночого гардеробу, які зводять чоловіків з розуму (фото)

9 предметів жіночого гардеробу, які зводять чоловіків з розуму (фото)

9 предметів жіночого гардеробу, які зводять чоловіків з розуму (фото)

Згідно з  дослідженнями  вчених, при знайомстві ми оцінюємо людей за трьома основними параметрами: зовнішність, голос і мова. Виявилося, що всього 7% першого враження залежить від теми розмови, 38% - від голосу і тону, а 55% - від зовнішності. Шляхом простих підрахунків і наукових доказів можна дійти невтішного висновку, що зустрічають нас усіх таки по одязі, як сказано в приказці, а вже чоловіки жінок - і поготів. Тому прекрасній частині людства варто брати це знання на озброєння, щоб завжди бути на висоті.

Ми вирішив розповісти, який жіночий одяг вигідно підносить свою господиню і викликає непідробний інтерес у чоловічої статі. Безумовно, описані варіанти не є панацеєю для всіх, як і раніше потрібно враховувати особливості власної фігури та стилю.

1. Сарафани

Мабуть, складно придумати більш витончене, ніжне і жіночне вбрання, ніж  сарафан . Правильно підібраний по фігурі, він у прямому розумінні перетворює жінку на богиню. Саме тому влітку чоловіки стають сміливішими і частіше виявляють ініціативу познайомитися — неможливо відмовити собі в пориві підійти до дівчини, яка щойно пройшла повз у чудовій сукні, що обтягує вигини тіла або граційно майорить на вітрі.

2. Джинси скінні

 
 
 
 
9 предметів жіночого гардеробу, які зводять чоловіків з розуму

Джинси скінні  стрункуть фігуру, візуально подовжують ноги та підкреслюють апетитні форми – ну чим не казка? І це набагато елегантніше, ніж лосини, тому що приховують недоліки фігури під щільною тканиною. Більше того, це той предмет гардеробу, для якого дуже просто підібрати верх та аксесуари та створити повноцінний образ.

3. Светри

Затишні светри , особливо oversize, роблять образ дуже чуттєвим і при цьому безтурботним. Светр дає зрозуміти, що дівчина перебуває в гармонії зі своїм зовнішнім виглядом, може дозволити собі носити комфортний одяг замість відвертого і, як і раніше, почуватися красивим і привабливим.

4. Спортивний одяг та волосся, зібране в хвіст

Один факт того, что девушка, возможно, любит спорт, дает ей дополнительные очки в глазах парня. На толстовке показался логотип любимой команды? Еще лучше — это новая тема для разговора. Но основной секрет кроется в том, что девушка в спортивной одежде выглядит более беззаботной и дружелюбной.

То же самое касается хвостиков. Распущенные волосы — это хорошо, но собранные также имеют ряд преимуществ: они дают возможность разглядеть хрупкие плечи, тонкую шею, маленькие ушки. Разве может быть что-то более женственное и утонченное?

5. Платье с разрезом

То, что в женщине важна загадка, — давно известный факт. И лучше всего этот принцип демонстрируют соблазнительные платья и юбки с высоким разрезом. Красивая кожа бедра, лишь периодически попадающая в поле зрения, возбуждает интерес и привлекает внимание получше любого откровенного мини. Только в случае с любым платьем стоит быть осторожнее с расцветкой и рисунками, чтобы случайно не попасть в неловкое положение.

 
 

6. Бейсболка

В отношении некоторых женщин бейсболка творит чудеса. Она может создать образ расслабленной, спортивной, уверенной в себе девушки, источающей непринужденную атмосферу, без всяких ужимок. Поэтому если раньше вы относились к кепкам скептически и вспоминали про них только тогда, когда нужно было прикрыть несвежие волосы или скрыть неудачную прическу, возможно, стоит пересмотреть свое отношение к ним.

7. Джинсы с завышенной линией талии

Такие джинсы, соответственно, выделяют талию, чем делают фигуру более пропорциональной и женственной. Бонусом они акцентируют внимание на бедрах, выставляя их в лучшем свете. Такой вариант особенно подойдет тем, кто не очень любит джинсы в облипку, как скинни, и предпочитает что-то не слишком сковывающее движения.

8. Строгая рубашка

Строгая белая рубашка, не перегруженная лишними элементами, воланами и рюшами, почти всегда производит впечатление. Ведь она создает образ холодной и неприступной леди, но от этого лишь еще больше притягательной. Разумеется, вне рабочего пространства этот элемент гардероба можно использовать и при создании более естественного и изысканного образа — в сочетании с джинсами, менее строгой сумочкой, обувью без каблука.

9. Юбка-карандаш

Спідниця-олівець  через свій крой і в поєднанні з високими підборами практично змушує дівчат рухатися повільніше і плавніше. Також такі спідниці, як правило, «окільцьовують» талію, що надає фігурі форму пісочного годинника. Такий образ практично миттєво приковує погляди як у межах офісу, так і при появі, виділяючись серед інших особливим пікантним шиком.

Бонус

 
 
 
 
9 предметів жіночого гардеробу, які зводять чоловіків з розуму

Не секрет, що гола шкіра привертає увагу, але користуватися цим потрібно з великою обережністю та розумом. Наприклад, голі плечі та виріз на спідниці допустимі і роблять образ привабливим та елегантним.

Але іноді в прагненні приковувати до себе погляди дівчата сильно переборщують і віддають перевагу надто коротким сукням, надто глибоким декольте і навіть надто низьким джинсам, з-під яких пішло стрінги.

Звичайно, продавці йдуть на поводу у споживачів і навіть створюють сумнівні варіації такого розкутого одягу, як на фото вище. Але в таких випадках просто не потрібно забувати про здоровий глузд і сліпо слідувати віянням моди.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив