Пожежники врятували кошеня, яке застрягло у незвичайному місці (фото)

30.09.2023 в 10:00

Історії порятунку тих, хто не може допомогти собі сам, особливо гріють душу і теплом розливаються до серця. Ця кішечка потрапила у скрутну ситуацію, і якби одна людина пройшла повз, а інші забарилися або не надали значення ситуації, все могло б закінчитися сумно.

Небайдужий громадянин зателефонував до Департаменту із захисту тварин міста Ньюпорт-Ньюса та розповів про те, що бачив кішку на автомагістралі. Диспетчери повідомили штатну поліцію про місцезнаходження тварини. Фахівці вирушили туди та швидко зрозуміли, що отримали неточну інформацію. Кішка не була на автомагістралі — вона сиділа на вершині бетонної колони.

 Пожежники врятували кошеня, яке застрягло у незвичайному місці (фото)
 

Диспетчери Центру екстрених комунікацій, Флора Соул та Кеті Томасон, негайно вирішили змінити тактику — вони терміново відправили туди пожежну машину, доки не стало запізно.

Пожежники приїхали через 15 хвилин, і троє з них, одягнувши спеціальні рукавички для поводження з тваринами та озброївшись кліткою, піднялися сходами. Під час їхнього підйому кішечка позадкувала і відійшла до протилежного боку колони.

Лейтенант Пет Праймо привернув увагу тварини і простяг руку. Звірятко зацікавлено підійшов. Пожежник не ворушився. Нарешті, кішка підійшла ще ближче, а потім тицьнулася своєю головою в руку чоловіка.

Пожежники виявили, що передня лапка тварини була защемлена в нашийнику, що викликало розріз та інфекцію. Вони також виявили опіки та порізи на лапах.

 
 Пожежники врятували кошеня, яке застрягло у незвичайному місці (фото)
 

Звірятко, якого всі прозвали «Кіткою на виступі», було зневодненим і виснаженим, і важив трохи більше за кілограм.

Екстрені служби доставили кішку до Центру Ветеринарної Допомоги, де доктор Рейчел Гантер та її команда затрималися на кілька годин після закриття центру, щоб обробити її поранену лапу. Потім дитину доставили до притулку для тварин, де її оглянули інші ветеринари та занесли до каталогу притулку.

А того ж дня диспетчер Флора Соул приїхала до притулку та забрала «Кішку на виступі» додому, щоб дбати про неї та любити.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив