"Не сприяє багатодітності": священники Росії збунтувалися проти кінохіта "Барбі"

У Росії ніяк не вгамуються через голлівудський кінохіт "Барбі" з Марго Роббі та Райаном Гослінгом у головних ролях. Цього разу своє невдоволення висловив священик РПЦ із Челябінська Борис Кривоногов. Він звинуватив фільм у тому, що той нібито "не сприяє багатодітності".

\"Не сприяє багатодітності\": священники Росії збунтувалися проти кінохіта \"Барбі\"

Своїми спостереженнями Кривоногов поділився на форумі в Челябінську під час обговорення демографічних проблем у країні. Як російський священик пов'язав низьку народжуваність із блокбастером – загадка, яку, очевидно, не змогли розгадати навіть самі росіяни, передає OBOZ.UA.

 
"Барбі" не сприяє багатодітності ні разу, повірте. Культ "Барбі" – це антидержавний культ. Який ще й фінансується, – видав челябінський "мораліст".

Ким саме фінансується так званий культ Барбі – священик не уточнив. Але в мережі вже жартують, що сценарій до фільму, на думку росіян, писав, мабуть, сам Джо Байден.

 

\"Не сприяє багатодітності\": священники Росії збунтувалися проти кінохіта \"Барбі\"Кривоногов також видав порцію "повчально"-пропагандистської маячні про те, що "не можна любити державу, якщо ти не створив сім'ю". Таким чином він намагався закликати співгромадян "повертатися до свого історичного коріння" і створювати багатодітні сім'ї. Смішно те, що після свого спічу священник попросив присутніх нагородити його аплодисментами, адже самі слухачі до цього не додумалися або просто не хотіли.

\"Не сприяє багатодітності\": священники Росії збунтувалися проти кінохіта \"Барбі\"Це не перший скандал навколо комедійного блокбастера у Росії. Раніше кінострічку вже звинувачували у "пропаганді" ЛГБТ, а для того, щоб уберегти вразливих росіян від впливу цієї пропаганди, "нецензурні" сцени у фільмі заблюрили, що розсмішило навіть громадян країни-терористки. Що цікаво, офіційно показ "Барбі" в країні-агресорі заборонили, а тому росіяни знайшли ганебний спосіб уникнути кіносанкцій – дивляться піратські версії світових прем'єр.

Ба більше, від показу фільму нібито відмовилися і в Мінкульті РФ. А все через те, що іноземні стрічки не відповідають завданням "за збереженням та зміцненням традиційних російських духовних цінностей".

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив