Моменти, через які кіношникам хочеться пред'явити: «Ви нас зовсім за дурнів тримаєте?»

27.02.2024 в 13:33

Навіть класні фільми та серіали іноді грішать моментами, які викликають скепсис у прискіпливих глядачів. Наприклад, залишає питання егоїстичний вчинок Рози, що викидає надзвичайно дороге кольє в океан, або простий одяг Рейніри, який, на хвилиночку, є спадкоємицею Залізного трону. Ми зібрали сюжетні дірки та спірні сценарні рішення, від яких хочеться закотити очі.

Є бодіпозитивна Барбі, але немає Кена

 Моменти, через які кіношникам хочеться пред\
 
 

Серед продукції маттел немає пухкого Кена на відміну від пухкої Барбі (Хагрид не вважається)
Але минулого року до речі випустили супершарнірного Кена з більшими м'язами ніж зазвичай (і цього року ще один буде)

 
 

У фільмі « Барбі » є дуже багато різних Барбі, включаючи бодіпозитивну версію ляльки. Цю роль виконала актриса Шерон Руні. Але уважні глядачі помітили, що бодіпозитивного Кена, хоч як це дивно, в кінокартині немає. Усі Кени – м'язисті спортсмени. На думку інтернет-користувачів, це говорить про те, що бодіпозитив для чоловіків поки що не існує.

Ще один глядач зазначив , що це могло бути задумане як ще один наочний доказ того, що з Кеном у фільмі погано поводяться. Тому що Барбі це все, а Кен просто Кен.

Рейніру одягається дуже просто

Під час перегляду «Дома дракона» неодноразово виникало питання, чому порівняно з Алісентою Рейніра одягається дуже просто і невибагливо, ніби вона зовсім не дочка короля і не спадкоємиця Залізного трону.

Можливо, річ у тому, що в  серіалі Рейніра Таргарієн та Алісента Хайтауер — персонажі всесвіту зі складною політичною та соціальною динамікою. На дизайн костюмів персонажів, ймовірно, впливають їхні ролі, особи та соціальний статус. Одяг Рейніри може відбивати її практичний характер, тоді як одяг Алісенти свідчить про її прагнення багатства.

Гаррі поводиться як закінчений егоїст

У « Гаррі Поттері та філософському камені», опинившись у поїзді, Гаррі один скуповує всі солодощі, які є в візку продавщиці, і щедро ділиться ними зі своїм новим другом Роном. Однак фанати франшизи дійшли висновку, що вчинок Гаррі явно не заслуговує на схвалення. Адже це призвело до того, що жоден з інших дітей у поїзді не зміг купити жодних солодощів, і Гаррі закінчений егоїст.

Втім, не варто забувати, що хлопчику на той момент було лише 11 років і він уперше отримав доступ до кишенькових грошей. Не дивно, що Гаррі вирішив розгулятися.

Елементи не поєднуються

 Моменти, через які кіношникам хочеться пред\
Згідно з влаштуванням світу в мультфільмі «Елементарно», різні елементи не можуть змішуватися. На цьому й побудований головний конфлікт, оскільки герої, що належать до протилежних стихій води та вогню, несподівано закохуються одне в одного. Але від уваги глядачів не сховалася одна дивна деталь : як тоді було створено всю інфраструктуру їхнього світу? Як, зрештою, був виготовлений залізний паркан, через який герої просочуються в одній зі сцен? Цей момент не прояснюється.
 

Героїня цитує Оппенгеймера раніше за самого Оппенгеймера

У фільмі Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа персонаж Кейт Бланшетт цитує відому фразу фізика Роберта Оппенгеймера: Я став смертю.

Глядачі звернули увагу, що дія картини відбувається у 1957 році, тоді як вважається, що Оппенгеймер не вимовляв ці слова до 1965 року. Недовго думаючи, фанати дійшли висновку, що це насправді вперше, коли у франшизі згадуються подорожі у часі.

Проклятий медальйон закликав команду «Чорної перлини»

У першій сцені фільму « Пірати Карибського моря » Елізабет зауважує у воді Вілла Тернера. Вона забирає золотий ацтекський медальйон. Через роки, коли Елізабет падає у воду, медальйон реагує на це та «закликає» прокляту команду «Чорної Перлини».

Проте медальйон, чомусь, не зробив те саме кілька років тому, коли Вілл пережив корабельну аварію. А команда «Чорної перлини» мала тоді знати, що медальйон знаходився поблизу, і вони шукали б його серед уламків. Але цього не сталося.

 

Сила материнського кохання врятувала лише Гаррі Поттера

У фільмі «Гаррі Поттер та Дари Смерті» з'ясовується, що Гаррі вижив у дитинстві, бо його захистило кохання матері. У тих, хто не читав книги, це викликало багато запитань: можна подумати, що до цього Волан-де-Морт ніколи не вбивав нікого з близьких людей. Але чому в такому разі вижив лише Гаррі?

Шанувальники книжкової серії пояснюють, що причина, через яку Гаррі вижив, полягала в тому, що Северус Снейп попросив Волан-де-Морта пощадити Лілі Поттер. І матері Гаррі було надано вибір: залишитися жити чи ні. У книгах це докладно описано, але у фільмі залишилося не проясненим.

У героїв у юності та старості очі різного кольору

Продовження мюзиклу «Мамма міа!» розповідається про літо, коли героїня Меріл Стріп зустріла Сема, Білла та Гаррі та завагітніла Софі. У сіквелі було змінено безліч деталей порівняно з оригіналом, що створило низку невідповідностей між двома фільмами.

Наприклад, між юними та дорослими версіями деяких персонажів є одна відмінність, яку важко ігнорувати. 1979 року Донна мала карі очі, а Роза блакитні. Однак у наші дні у Донни тепер блакитні очі, а у Розі вони раптово стали карими.

Роза викидає "Серце океану" за борт

У «Титаніку» вже літня Роза кидає безцінне намисто у воду. Вона чомусь вважає, що це найкраще застосування коштовності, ніж, наприклад, заповідати його сім'ї або віддати на благодійність.

Вчинок героїні засуджує багато інтернет-користувачів: «Моя бабуся ненавиділа „Титанік“ саме з цієї причини. Якщо хтось згадував цей фільм, вона завжди вибухала тирадою на тему того, що Розі слід було подарувати кольє онукам або щось таке.»

Герої не змінюються після смерті

Одна з найпомітніших дірок у сюжеті «Бітлджуса» стосується зовнішнього вигляду Адама та Барбари, коли вони стають примарами. У той час як інші привиди мають різні шрами і виглядають так само, як на момент смерті, Адам і Барбара просто носять той самий одяг, хоча він як мінімум повинен бути мокрим, оскільки вони померли, впавши в річку.

Хоча, можливо, ця дірка в сюжеті мала сенс для акторів. Адже інакше їм довелося б носити мокрий одяг протягом усього знімального періоду, що загрожує як мінімум застудою.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив