Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1551
Не відкладайте нічого на завтра - кладіть на все вже сьогодні: жарти на день
Докладніше
24.12.2022 в 11:44
0
0

Поки він спав, я встала і приготувала йому сніданок... з'їла його і заснула знову... Він так і не дізнався, яка я дбайлива.

ДБЖ і резервне живлення від батареї: в чому відмінність
Докладніше
24.12.2022 в 11:26
90
0

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) має кілька інших назв — джерело резервного живлення, безперебійник, УПС (англ. UPS — Uninterruptible Power Supply), безперебійний блок живлення, а іноді його називають батареєю резервного живлення. Тут закрадається помилка, тому що батарея резервного живлення та ДБЖ не одне й те саме.

Тільки тато може заснути під телевізор і прокинутися, якщо його вимкнути: ці анекдоти піднімуть настрій на цілий день
Докладніше
24.12.2022 в 09:53
0
0

Всі дуже дивуються з того, що я не курю і не п'ю, питають чому, а я відповідаю: "Так вийшло, брате, зв'язалася з гарною компанією в молодості, а потім пішло-поїхало: гімназія, університет, нормальна робота".

Alyosha висловилася про зрадників, які живуть в Україні (ВІДЕО)
Докладніше
24.12.2022 в 08:44
100
0

З початку війни виконавиця разом із дітьми поїхала до США, а її чоловік пішов на фронт парамедиком.

Соціологи з'ясували, що 98% людей, які говорять "Доброго ранку!", брешуть: ранкові анекдоти (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 06:41
103
0

- Мамо, що робити? Чоловік мені дитину віддає тільки на годування, сам купає, гуляє, вночі хитає, синові ще місяця нема! Дитину майже не бачу, що робити з чоловіком?

Будні мам у прикольних коміксах (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 01:32
102
0

Багатьом вони будуть знайомі.

Ліжка – це просто зарядні пристрої для людей: забавні анекдоти на вечір (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 23:43
376
0

Хлопці, зробіть мене, будь ласка, заступником міністра чого завгодно, мені чисто іпотеку закрити і все, я далі сам звільнюсь, обіцяю. Я все порахував, щоб закрити іпотеку мені на такій посаді потрібно 17 секунд.

Справжні оптимісти бачать наприкінці тунелю не лише Світло, а й Наташ: веселі жарти на вечір (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 22:34
85
0

Вона вже півроку твердила "У мене є ти, а решта не рахується". Прийшов раніше з роботи, решта вийшла з ванної в моєму халаті.

eSIM — цифрова SIM-картка у вашому пристрої
Докладніше
23.12.2022 в 22:25
90
0

Аби повною мірою користуватися смартфоном та послугами мобільного оператора, необхідно придбати та вставити SIM-карту — про це знають всі власники гаджетів. Неважко простежити, як із плином часу сімки стають все меншими за розміром, і вже зараз її поступово замінює eSIM — зручна технологія, яка має вигляд маленького чіпу, вмонтованого прямо у смартфон.

Полісатин: що це за тканина та які властивості мають вироби з неї
Докладніше
23.12.2022 в 22:24
103
0

Полісатин з'явився на ринку порівняно недавно. Тому багато споживачів не знають, для яких виробів найкраще підійде і як поводитися з ними. Крім того, не всім зрозуміло, чим матеріал відрізняється від сатину. Ті, хто вже знайомий з тканиною, відзначають її невибагливість та практичність. Крім того, вона має виражену глянсову поверхню. Розкриваємо основні властивості матеріалу. 

Чому варто купити в свою спальню ліжко з м'яким узголів'ям?
Докладніше
23.12.2022 в 22:23
85
0

Ліжко - меблі, які є втіленням затишку та привабливого дизайну інтер'єру будь-якої спальні. Стильне ліжко з м'яким узголів'ям  точно стане вдалим доповненням до будь-якої спальної кімнати. 

Британці розкритикували королівську ялинку (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 21:54
56
0

Дев'ятиметрова ялинка на площі Королеви-Матері прикрашена ощадливими гірляндами на сонячних батареях, які ледве видно. Більше нічого на ній немає.

Фото без маски вже виглядає, як легка еротика: нові жарти на вечір
Докладніше
23.12.2022 в 21:06
100
0

- Антоне, після того, що сталося між нами сьогодні вночі, ми маємо якось скріпити наші стосунки.

Сані та диліжанси: як подорожували українці понад сто років тому (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 20:35
314
0

Мандри по суші були можливі лише кіньми, волами та пішки.

Сезонна депресія: як не стати жертвою «зимового блюзу»
Докладніше
23.12.2022 в 19:06
100
0

Депресія набуває різних форм: ситуаційну, атипову, хронічну, сезонну тощо.

А чим найлегше довести людину до сліз? - Сміхом: позитивні жарти, які подарують чудовий настрій
Докладніше
23.12.2022 в 18:37
87
0

Перестаратися - це коли кількість випитого робить дівчину настільки красивою, що ти стаєш її недостойною.