Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1167
З настанням літа став відносити себе до мангалоїдної раси: смішні жарти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 14:45
3832
0

Коли ви стоїте біля мангалу і кажете людині: "Переверни!", "Полів водою!", "Це не той відтінок, смажу ще!", "Колір повинен бути темнішим, ще темнішим!" - Ви арт-директор шашлику.

Як добре виходити на знімках модель plus-size розкрила секрети. (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 14:13
4895
0

Бонна Родрігес знає, як показати себе з найкращого боку.

Названо причину смерті Руслани Писанки (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 13:47
4560
0

Діагноз, від якого померла актриса, озвучив її чоловік. За його словами, зірка довго не знала про це захворювання.

Сімейне життя - це змагання з перетягування зарплати: прикольні жарти про сім'ю (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 13:16
9301
0

Смішні анекдоти про сімейні стосунки на кілька хвилин повернуть нас у мирний час. Читайте та посміхайтеся!

Як виглядають найдорожчі у світі прикраси (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 12:49
10293
0

Це справжні витвори мистецтва.

Популярний український гурт провів концерт на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 12:18
1192
0

Музиканти, спустившись до київського метрополітену, виступили для людей, які наближають перемогу України.

Патологоанатом помер, але все одно поїхав на роботу: кумедні анекдоти, які посміхнуться (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 11:45
3259
0

— Я вважаю, що під час вибору професії не можна керуватися меркантильними міркуваннями. Особисто я пішла до медицини, щоб допомагати людям!

Візажисти показали силу макіяжу: до та після (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 11:16
14199
0

Фотопідбірка робіт талановитого візажиста.

Чоловік – це тимчасово, а ось колишній чоловік – це назавжди: смішні жарти про ексів (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 10:47
5053
0

Хочу висловити величезну подяку своєму колишньому за ті шалені, незабутні, сповнені радості та щастя дні, які мені пощастило прожити одразу після нашого розставання!

Названо міста світу, які фотографують найчастіше (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 10:12
1693
0

Користувачі активно публікують їх у Інтернеті.

В Ізраїлі під час обвалу дна в басейні загинула людина (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 09:45
891
0

У момент трагедії в басейні було близько півсотні людей. Двох із них віднесло потоком води.

Від спеки зникли навіть комарі: позитивна добірка анекдотів про літо (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 09:15
11305
0

— Привіт, слухай, може, завтра вдень погуляємо?

Гастроентеролог розповів, чим небезпечний сальмонельоз
Докладніше
23.07.2022 в 08:45
858
0

Гастроентеролог розповів, чим небезпечний сальмонельоз. Це одна з небезпечних кишкових інфекцій, з гострими та неприємними симптомами.

У моді потворне взуття: що пропонують носити дизайнери (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 07:42
5001
0

Дизайнери не перестають дивувати своєю фантазією.

Якими можуть бути наступні 5 років: вчені дали три ймовірні результати пандемії COVID-19
Докладніше
23.07.2022 в 06:45
3137
0

Міжнародна наукова рада виклала три ймовірні сценарії розвитку пандемії коронавірусу, які можуть відбутися до 2027 року.

Шаховий турнір у РФ: робот зламав хлопчику палець (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 05:45
1425
0

Техніка Chessrobot'a оснащена штучним інтелектом і може грати одразу три партії.

Коли ти пересолила борщ, ти просто переборщила із сіллю: найкращі анекдоти про їжу (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 04:37
10662
0

Немає нічого більш ситного, ніж вівсянка. На моїй пам'яті ще ніхто не просив добавки, всі наїдали з однієї порції.