Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1148
Миття високого тиску перетворює все, що трапляється на її шляху (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 16:00
8787
0

Людина, в руках якої має миття високого тиску, здатна змінити світ! Можливо, не так глобально, як могли подумати деякі, але зробити чистіші навколишні речі та місця — запросто!

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
09.09.2022 в 15:00
11999
0

1. Товстий шар сала на вашій неймовірній фігурі надійно захищає вас від голоду, холоду та розпусти. 2. – Британські вчені стверджують: "До 2050 року нас буде 10 мільярдів". – А навіщо нам 10 мільярдів британських учених!? 3. - Тату, а мільйон, це багато чи мало? - Синку, а ти хочеш його заробити чи витратити... 4. - Ну, розповідай, що ти зробив за день? - Сам ти задень! 5. 6. - Дівчино, коли ви посміхаєтеся, у мене виникає величезне бажання запрошити вас до себе ... - Який ви пустун! - Що ви, я зубний лікар. 7. Відкриваю холодильник, заглядаю, а там холодець тремтить. - Не трусись, - кажу, - я за кетчупом. 8. - Фіма, я чув, у вас із Цілей були тертя? - Були, але у хорошому сенсі. 9. - Привіт, познайомимося? - А тебе не бентежить, що у мене у профілі фото з моїм хлопцем? – Ні. - Ну, тоді привіт. 10. 

33-річна німкеня покрила своє тіло татуюваннями улюблених персонажів свого сина (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 13:00
3711
0

Джуліан Ферстер (Juliane Förster) — німецька тату-художниця і горда мама (як вона сама себе описує на своїй сторінці в  Instagram ), яка витратила понад 57 тисяч євро на татуювання персонажів коміксів Marvel та DC, улюбленців її сина. Коли її синові Костянтину було 3 роки, вона намагалася викликати усмішку на його обличчі, зробивши татуювання із зображенням Людини-павука, Залізної людини та Капітана Америки. З того часу вона стала покривати все своє тіло татуюваннями, залишивши недоторканими тільки обличчя та праву сідницю. І хоча зараз її синові вже 15 років, Джуліана досі любить свої татуювання.

Кожен у фотоальбомі має фотографію, яку хочеться сховати подалі
Докладніше
09.09.2022 в 12:00
22976
0

Тільки в другій половині свого життя ми починаємо розуміти, що ми прекрасні на всіх фотографіях, які колись робили. Однак доти знімки з далекої юності або підліткового минулого здаються нам смішними та безглуздими.

Декілька ефективних прикладів того, як можна звернути на себе увагу оточуючих (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 11:00
5178
0

Чергова колекція фотографій тих, хто ще тільки на шляху пошуку своєї стрижки та свого майстра. А поки що вони викликають щирі посмішки оточуючих і піднімають настрій, що, погодьтеся, теж непогано!

Весела німкеня продовжує викривати "ідеальні" фотографії з Instagram (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 10:00
48023
0

Жеральдін Вест ( Geraldine West ) — весела дівчина-блогер, яка намагається показати всю таємничу соціальних мереж, де повно фотографій, покращених за допомогою фільтрів та фотошопів. Намагаючись показати, що "ідеальні фото" в Instagram - це лише пилюка в очі, яку пускають популярні блогери, вона періодично публікує фотографії з серії "Інстаграм vs. реальність".

Короткі анекдоти
Докладніше
09.09.2022 в 07:00
4110
0

1. Серйозно почав готуватися до пляжного сезону. Щодня з ранку потроху розтягую плавки, щоб улітку я в них вліз. 2. - Семо, я була такою дурницею в молодості... - Не хвилюйся... Ти і зараз молодо виглядаєш! 3. - Пам'ятаєте, раніше чоловіки заради жінок робили різні безумства: лазили у вікна, стрілялися... - Так, не ті баби нині пішли, не ті! 4. 

Прикольні фотографії, на які доведеться подивитись двічі (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 05:00
48640
0

Не поспішайте скролити вниз, адже вас на цих фотографіях чатує чимало ілюзорних пасток! 1. Подушки з борошном, звалені в купу?Насправді це шоколадні бене (пончики квадратної форми). 2. Піца із бананами?А ось і ні. Просто тісто не піднялося і сир не розплавився. 3. Чия колекція касет?

Незвичайні будинки з усього світу (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 04:00
11094
0

Архітектори не вміють нудьгувати! Якщо їм хочеться створити щось незвичайне, вони з радістю втілять у життя будь-яку свою забаганку!

Дайте "Оскар" цим хлопцям! (Фото)
Докладніше
09.09.2022 в 03:00
3039
0

Кот-артист – драма в сім'ї!

15 прикладів "кіношної логіки", яка ніколи не працює у реальному житті
Докладніше
09.09.2022 в 02:00
4287
0

Фільми та серіали зі своїми закрученими сюжетами, барвистими персонажами та захоплюючими історіями створюють ідеальні умови для того, щоб відволіктися від реальності. Однак багато речей, які є в кіно, надто далеко відриваються від реальності. Інтернет-користувачі діляться нереалістичними деталями фільмів та "кіношною логікою", яка ніколи не працює в реальному житті.1. Жінки можуть перебувати в джунглях тижнями, і у них ніде не росте волосся. У чоловіків одразу починає відростати борода.2. Кожен має один паперовий пакет для продуктів. І з нього стирчить стебло селери та буханець французького хліба.

Тим часом в Азії (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 01:00
2169
0

Загадкова, незрозуміла, дивовижна Азія та її мешканці очима людей, які не зовсім розуміють, що потрапило до об'єктиву їх фотокамер.

Багато фото-приколів для вас (фото)
Докладніше
08.09.2022 в 22:30
4938
0

Великий вибір свіжих фото-приколів для вас і вашого гарного настрою. У цьому випуску: про відпустку цього року; наскільки спортивні штани; найдовша піца у світі; коли м'ясо на смак як підошва; чіткий Пушкін; класні котики та інші прикольні картинки у великій кількості.

Демотиватори для дорослих (фото)
Докладніше
08.09.2022 в 22:00
39538
0

Демотиватори різного ступеня гумору нижчі за пояс для тих, хто любить щось не дуже прісне.

Вишукані авокадо Даніеля Баррезі (фото)
Докладніше
08.09.2022 в 21:30
1367
0

Даніель Баррезі ( Daniele Barresi ) — італійський художник, який нині проживає в Австралії, відомий своїми прекрасними різьбленими роботами. Володіючи мистецтвом карвінгу, він перетворює на справжні витвори мистецтва фрукти, овочі, мило, сир та інші продукти.

Татуювання, яке можна було не робити (фото)
Докладніше
08.09.2022 в 20:30
12433
0

Чим керувалися ці люди, коли обирали малюнок та тату-майстри, залишається лише здогадуватися. Тепер їм, головне, знайти хорошого фахівця, який допоможе видалити або перебити ці "твори мистецтва".