Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1122
Чоловіче прибирання закінчується тоді, коли зникла пропажа: анекдоти на вечір для вашої посмішки
Докладніше
20.08.2022 в 22:12
2786
0

Іноді я просто хочу, щоб мене хтось обійняв і сказав: "Я знаю, важко. Але все буде добре! Ось тобі шоколадка та 6 мільйонів доларів".

Мережа потішив собака, що обожнює калюжі (ВІДЕО)
Докладніше
20.08.2022 в 21:46
4101
0

Лабрадор не може перед ними встояти.

Денну сонливість назвали ознакою небезпечної хвороби
Докладніше
20.08.2022 в 21:18
1205
0

Хороший сон необхідний профілактики хвороби Альцгеймера.

Названі продукти з найбільшою кількістю вітаміну D
Докладніше
20.08.2022 в 20:12
3163
0

Багато хто відчуває дефіцит цього вітаміну.

Правильна думка найчастіше з'являється після гарного потиличника: анекдоти, які розвеселять (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 19:49
6635
0

Обов'язково постарайтеся спати не менше восьми годин на день! Ви відновите сили, підвищите імунітет, краще почуватиметеся. І головне — третина життя вам не доведеться брати участь у тій феєричній хрні, що твориться навколо!

Продавець шаурми, змінюючи пелюшки своїй дитині, за звичкою додав салат і майонез: жартівливі жарти (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 18:50
16297
0

— Допоможи мені сидіти на дієті — сказала дружина чоловікові, сподіваючись, що вони разом правильно харчуватимуться і морально підтримуватимуть один одного.

Астрономи зробили нереальну фотографію Сатурна (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 18:21
5848
0

Сатурн знаходиться на найкоротшій відстань цього року від Землі - 8.86 астрономічних одиниць, що становить 1325,4 млн. км.

Вживання солодкого газування може призвести до отупіння.
Докладніше
20.08.2022 в 17:46
784
0

У гризунів, що вживають солодкі газовані напої, були пошкодження лобової кори, яка відповідає за пам'ять та навчання.

Блогер створив чотирилапий екзоскелет для змії (ВІДЕО)
Докладніше
20.08.2022 в 16:46
719
0

Змія в пристрої ніяк не фіксується і може залізти і залишити його, коли вважатиме за потрібне.

Вчені з Інституту інтриги з'ясували щось цікаве: добірка вечірніх анекдотів (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 16:19
2496
0

Після важкого робочого дня підніміть собі настрій і зарядіть весь вечір.

Не прогулюй роботу – начальство може помітити, що без тебе краще: позитивні жарти на вечір (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 15:46
5585
0

Хто після розставання більше не моніторить колишніх і не стежить за їхніми життями, той навіть крутіший за героїв бойовиків, які не обертаються на вибух.

Названо найкращі продукти для стимуляції роботи мозку
Докладніше
20.08.2022 в 15:17
1640
0

Правильне харчування як запорука здоров'я мозку.

Смішні анекдоти, які змусять сміятися до сліз (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 14:47
4141
0

Чому чоловіки так бояться своїх дружин? Що дружини можуть зробити? Ну настрій зіпсувати, ну життя отруїти, та й усе.

Подовжує життя: названо несподівану корисну властивість какао
Докладніше
20.08.2022 в 14:16
1357
0

Значна причина дозволити собі їсти шоколад.

Українські зірки випустили переможну пісню (ВІДЕО)
Докладніше
20.08.2022 в 13:48
803
0

Артисти постали у різних мальовничих локаціях нашої країни та запевнили, що її ніхто не відбере.

Щоб заснути, дівчатка вважають літри випитою ними крові, і засинають із посмішкою: позитивна добірка жартів (ФОТО)
Докладніше
20.08.2022 в 13:16
22803
0

Я вегетаріанка, варю собі овочевий суп. Раптом підбігає мій тато і з криком: "Тепер це мій супчик!" кидає в каструлю шматок м'яса і, сміючись, як придурок, тікає. Чоловіку 50 років.