Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1120
Принцеса Діана передбачила свою автокатастрофу
Докладніше
22.08.2022 в 16:08
1457
0

Леді Ді стверджувала, що інформацію надали надійні джерела, але не називала ім'я джерела.

Фотограф виявив плем'я з неймовірно гарними людьми
Докладніше
22.08.2022 в 15:52
28075
0

Вони могли стати зірками кіно.

"Мати" Вєрки Сердючки показала рідкісні сімейні фото
Докладніше
22.08.2022 в 14:36
1727
0

Пара разом 30 років. Вони мають доньку, яка у 2015 році закінчила Полтавський комерційний технікум, а тепер живе в Польщі.

Симптоми інфаркту у жінок, які складно розпізнати
Докладніше
22.08.2022 в 13:48
1666
0

У яких випадках необхідно обов'язково викликати швидку.

Морський акваріум Body
Докладніше
22.08.2022 в 12:39
615
0

Морський акваріум для Вас може бути мрією, елементом дизайну в сучасному інтер’єрі або ж хобі усього життя. І ви, напевно знаєте, що організація і догляд за екосистемою в акваріумі - справа відповідальна, достатньо кропітка і вимагає винятково професійного підходу.

Встаєш о 6-й ранку — буди і кота. А що тільки йому можна? Смішні жарти про вусатих і хвостатих (ФОТО)
Докладніше
22.08.2022 в 12:36
22944
0

 Ми сподіваємося, що ці жарти відвернуть вас трохи від новин та подарують вам заряд гарного настрою на весь день.

Названо продукти, здатні викликати головний біль
Докладніше
22.08.2022 в 09:49
2061
0

Правильне харчування може допомогти впоратися з головним болем.

Японець придумав кумедний привід для знайомства
Докладніше
22.08.2022 в 08:43
1701
0

Креативний залицяльник проробляв це майже сім років поспіль.

Група Антитіла допомагатиме дітям загиблих товаришів по службі
Докладніше
22.08.2022 в 07:44
455
0

З початку повномасштабного російського вторгнення музиканти українського гурту стали на захист Батьківщини.

Якщо ви вдома носите спортивний костюм, все, що ви робите автоматично вважається тренуванням: смішні анекдоти (ФОТО)
Докладніше
22.08.2022 в 04:43
10395
0

Дивні люди. Маски вони вважають марними намордниками, а іконки в машині корисним оберегом.

Розбавте цей вечір яскравими фарбами: анекдоти, від яких ви будете сміятися (ФОТО)
Докладніше
22.08.2022 в 00:48
3325
0

Думаю, що навіть якщо колись я житиму у величезному особняку, де в мене буде мегагардеробна в три поверхи, у мене все одно поряд з ліжком стоятиме стілець, на який я щодня звалюватиму весь одяг.

Пожежний Ніконенко так розчарувався в людях, що пішов працювати до крематорію: анекдоти про пожежників (ФОТО)
Докладніше
21.08.2022 в 23:44
2572
0

Пожежу на заводі з виробництва свічок пожежники гасили у невимушеній, теплій, романтичній обстановці.