Архів
Новини Звідусіль за 24 Вересня 2023
Щоб заснути, дівчата вважають літри випитою ними крові, і засинають із посмішкою: позитивна добірка жартів (ФОТО)
Докладніше
24.09.2023 в 23:47
1017
0

Я вегетаріанка, варю собі овочевий суп. Вдруг підбігає мій тато і з криком: "Тепер це мій супчик!" кидає в кастрюлю шматок м'яса і, сміючись, як придурок, тікає. Чоловікові 50 років.

Продовжує життя: названо несподівану корисну властивість какао
Докладніше
24.09.2023 в 22:42
403
0

Значна причина дозволити собі їсти шоколад.

Смішні анекдоти, які змусять сміятися до сліз (ФОТО)
Докладніше
24.09.2023 в 21:32
1567
0

Чому чоловіки так бояться своїх дружин? Що дружини можуть зробити? Ну настрій зіпсувати, ну життя відруїти, та й усе.

Вчені підрахували, скільки людей може прожити без їжі та води
Докладніше
24.09.2023 в 20:53
487
0

Організм перестане функціонувати вже за 2 – 4 діб без води. 

Названо найкращі продукти для стимуляції роботи мозку
Докладніше
24.09.2023 в 20:07
775
0

Правильне харчування як запорука здоров'я мозку.

Правильна думка найчастіше з'являється після гарного потиличника: анекдоти, які розвеселятимуть (ФОТО)
Докладніше
24.09.2023 в 17:52
529
0

Обов'язково постарайтеся спати не менше восьми годин на день! Ви відновите сили, підвищите імунітет, краще почуватиметеся. І головне — третина життя вам не доведеться брати участь у тій феєричній хрні, що твориться довкола!

Названі продукти з найбільшою кількістю витамину D
Докладніше
24.09.2023 в 17:06
578
0

Багато хто відчуває дефіцит цього витамину.

Денну сонливість назвали ознакою небезпечної хвороби
Докладніше
24.09.2023 в 15:26
874
0

Хороший сон необхідний профілактики хвороби Альцгеймера.

Сету потішив собака, що обожнює калюжі (ВІДЕО)
Докладніше
24.09.2023 в 14:54
620
0

Лабрадор не може перед ними встояти.

Чоловіче прибирання закінчується тоді, коли зникла зникнення: анекдоти на вечір для вашої посмішки
Докладніше
24.09.2023 в 14:06
614
0

Іноді я просто хочу, щоб мене хтось обійняв і сказав: "Я знаю, важко. Але все буде добре! Ось тобі шоколадка та 6 мільйонів доларів".

Хоч би що трапилося, посміхайся. Людей це бісить: кумедні анекдоти для підняття настрою (ФОТО)
Докладніше
24.09.2023 в 12:41
628
0

Нова порція веселих анекдотів, які зроблять ваше проведення часу на нашому сайті незабутнім.

Прості навички, які допоможуть зберегти серце здоровим
Докладніше
24.09.2023 в 11:25
494
0

Профілактика хвороб серця та системи кровообігу принесе результат.

Названо ефективні способи обдурити почуття голоду
Докладніше
24.09.2023 в 10:04
546
0

Що робити з неконтрольованим апетитом.

Ніколи не смій звинувачувати себе в тому, що можна звинуватити когось ще: анекдоти для гарного настрою
Докладніше
24.09.2023 в 08:35
667
0

Підніміть собі, своїм близьким та друзям настрій із нашими новими жартами, які змусять сміятися до сліз.

10 актрис, які так круто зіграли лиходійок, що просто заткнули за пояс інших героїнь
Докладніше
24.09.2023 в 07:09
517
0

Практично у кожній історії є позитивні та негативні герої. За задумом глядачеві слід вболівати за добрих персонажів, але так вже виходить, що багато лиходіїв виходять набагато харизматичнішими, яскравішими і крутішими.

9 жорстких правил життя, які боляче б'ють за жіночим самолюбством (фото)
Докладніше
24.09.2023 в 00:29
640
0

У дитинстві ми дружно вірили у Діда Мороза, Зубну фею та прекрасних принцес. Однак доросле життя далеко не завжди схоже на казку: після весілля ми не стаємо щасливішими, діти можуть не любити батьків без жодних причин, а вірність та відданість ніхто не цінує.