Архів
Новини Звідусіль за 5 Вересня 2023
Демотиватори-приколи (фото)
Докладніше
05.09.2023 в 18:29
1045
0

QR-код, про пластикові картки минулого, про джерела землетрусу, про результати брунькування, про нездійсненні завдання та багато іншого!

Названо тривожні симптоми «тихого» інсульту
Докладніше
05.09.2023 в 16:33
2021
0

Які ознаки можуть говорити про розвиток тихого інсульту.

Пес вперше приміряв черевики і розучився ходити (ВІДЕО)
Докладніше
05.09.2023 в 15:52
1282
0

Пес виявився не в захопленні від обновки.

Олень врятувався від охотників біля церкви (ВІДЕО)
Докладніше
05.09.2023 в 15:05
587
0

У церкви з'явився рогатий парафіянин.

З якого віку можна ставити брекети
Докладніше
05.09.2023 в 14:10
901
0

Одним із актуальних питань у сучасній стоматології є: "З якого віку можна почати носити брекети?" Брекети ціна (Одеса) . Дана процедура дозволяє коригувати прикус і вирівнювати зуби, створюючи не лише гарну усмішку, а й забезпечуючи здоров'я ротової порожнини. Докладно розглянемо, у якому віці розпочинати лікування та які переваги надають брекети.

Жінка перетворює сукні із секонд-хенду на стильне вбрання (ФОТО)
Докладніше
05.09.2023 в 13:52
3631
0

Жінка перешиває немодні сукні із секонд-хенду у стильні вбрання.

Профілактика депресії: лікарі розповіли, як харчуватися взимку
Докладніше
05.09.2023 в 13:05
607
0

Настрій слід створювати самостійно, стверджують вони.

Модні стрижки, які ідеально підходять блондинкам (ФОТО)
Докладніше
05.09.2023 в 11:06
2946
0

Колір волосся впливає на ті, наскільки добре виглядає стрижка.

Право життя більшості дружин – заважати чоловікові нічого не робити: позитивні шутки про сімейні стосунки (ФОТО)
Докладніше
05.09.2023 в 10:31
1166
0

У мене дружина щовечора питає: "Що тобі на завтрак приготувати?" А вранці я встаю, заварю собі на завтрак чай із пакетика, а вона спит.

Названо сорти чаю, які дійсно допомагають схуднути
Докладніше
05.09.2023 в 09:53
546
0

Улун допомагає спалити жир на животі, зелений чай прискорює обмін речовин, а чорний і зовсім блокує всмоктування жиру.

Британець виявив шпигунську камеру в пачці котячого корму (ФОТО)
Докладніше
05.09.2023 в 09:06
2015
0

Навіщо встановили камеру – залишається загадкою.

Вісім способів знизити цукор у крові
Докладніше
05.09.2023 в 07:06
992
0

Якщо за попередні півроку ви багато нервували і мало рухалися, ви в групі ризику! 

Путін у морзі! Ой. Тьху. Млинець. Гутен морген! Найкращі анекдоти про росіян на злобу дня (ФОТО)
Докладніше
05.09.2023 в 06:42
1156
0

Є побоювання, що коли бункерний дід зітхне, весь світ стрибатиме в танцях від радості. А Земля може зійти з орбіти. Тож треба буде святкувати якось по черзі.

Увага! Мавзолею терміново потрібний свіжий Володя! — найкращі шутки про путін (ФОТО)
Докладніше
05.09.2023 в 01:27
839
0

Читаємо змову на ніч: Повітряна тривога, перейди до Таганрога, з Таганрога до Пітера та бункерного піару.

Названо симптоми тахікардії, які не можна ігнорувати
Докладніше
05.09.2023 в 00:31
519
0

Прискорене серцебиття – часте явище.