Наступний після Авдіївки: росіяни намагаються прорватися до Часового Яру
![Наступний після Авдіївки: росіяни намагаються прорватися до Часового Яру Наступний після Авдіївки: росіяни намагаються прорватися до Часового Яру](http://img.novosti-n.org/upload/news/823705.jpg)
Наступний після Авдіївки: росіяни намагаються прорватися до Часового Яру
Основне завдання російських військ на Бахмутському напрямі фронту в Україні нині полягає в тому, щоб просунутися до населеного пункту Часів Яр Донецької області.
Про це заявив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) «Хортиця» Ілля Євлаш в ефірі телемарафону «Єдині новини».
Він зазначив, що наші бійці тепер протистоять ворогові.
«У районі Часового Яру зведено кілька кіл оборони з довготривалими оборонними спорудами, так званими дотами. Крім того, зведено мінні протитанкові та протипіхотні поля на загрозливих напрямках, де може просуватися ворог. Покинутий колючий дріт, а також "зуби дракона", і "їжаки" стоять на найбільш небезпечних напрямках», - зазначив начальник пресслужби ОСУВ.
Ворог дуже динамічно продовжує застосовувати всі зразки озброєння та свої резерви поблизу населеного пункту Терни, поблизу річки Чорний Жеребець (і намагається вийти туди на бар'єрний рубіж) та в районі населеного пункту Cіньківка, розповів Євлаш.
«Основною метою противника залишається Куп'янськ. Противник не шкодує туди своїх резервів, особового складу, техніки та боєприпасів, намагаючись знайти слабке місце та прорвати нашу оборону», - наголосив військовий.
За його словами, на Бахмутському напрямку ворог наступає в районі населених пунктів Іванівське та Богданівка, де бойові дії проходять у межах міста. Українські захисники чинять опір, не дають противнику просунутися далі, виснажують його наступальний потенціал.
Євлаш також додав, що на Лимано-Куп'янському напрямку Росія зосередила 122,5 тисяч особового складу, проте ця кількість зберігається ще з осені 2023 року.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)