У Миколаївській області працівник суду сфальсифікував рішення та вніс його до системи
![У Миколаївській області працівник суду сфальсифікував рішення та вніс його до системи У Миколаївській області працівник суду сфальсифікував рішення та вніс його до системи](http://img.novosti-n.org/upload/news/823710.jpg)
У Миколаївській області працівник суду сфальсифікував рішення та вніс його до системи
У Миколаївській області колишній помічник голови одного з районних судів підробив рішення, навмисне вніс неправдиві відомості до автоматизованої системи документообігу та видав це рішення позивачу. Йому повідомлено про підозру.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.
У ході досудового розслідування слідчі встановили, що помічник судді Очаківського міськрайонного суду склав проект явно неправдивого офіційного документа – рішення суду у цивільній справі шляхом несанкціонованого доступу, яким завчасно незаконно заволодів. Зазначене рішення зловмисник вніс до автоматизованої системи документообігу суду, усвідомлюючи, що остаточне судове рішення у цій справі суддею не ухвалювалося.
Слідчі відділення поліції № 7 Миколаївського районного управління за процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури оголосили про підозру 51-річному експомічнику судді у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 376-1 КК України «Незаконне втручання у роботу автоматизованих систем в органах та установах системи правосуддя» та ч. 1 ст. 358 КК України «Підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів». Санкції інкримінованих статей передбачають покарання до позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.
Продовжується досудове розслідування.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)