Николаевские общественники получили доказательства причастности отдельных депутатов горсовета к дерибану земли на «Маяке»

23.10.2015 в 15:00

На редакционную почту «Новостей N» поступило заявление от инициативной группы, борющейся за возврат земельных участков в рекреационной зоне урочища «Маяк». Члены инициативной группы изучили стенограмму одной из сессий, в ходе которой выделялась земля на «Маяке» частному владельцу, и внимательно присмотрелись, кто именно из депутатов был заинтересован в удовлетворении этого проекта решения.

Ниже — полный текст заявления без изменений и правок.
Заява
ініціативної групи з повернення у державну власність
незаконно відведеної землі у лісі «Маяк»До ініціативної групи попали фотокопії стенограми 23-ї сесії Миколаївської міської ради 5-го скликання від 25 квітня 2008 року, де ведуться інтенсивні суперечки щодо відведення однієї з ділянок в лісі «Маяк». Це проливає світло, як ділянки виділялися, хто до цього проявляв інтерес. Це дуже цінно ще тим, що громадськості міськрада не дає знайомитися з подібними стенограмами. Але саме вони викривають цікаві подробиці у діях багатьох представників влади та політичних діячів.
 
У даному випадку йдеться про ділянку на перехресті вул. Менделєєва та Рибної. Відповідно до картографічних матеріалів, на момент проведення сесії, ДП «Миколаївське лісове господарство» надало інформацію, що це землі Державного лісового фонду. І відповідно знаходяться у державній власності, а не комунальній.
 
І тут притягають увагу дії депутата міської ради Мудрака О.І., який зараз доречи йде на вибори по спискам партії «Відродження». Із стенограми видно, що він, ще на земельній комісії проявляв зацікавлення в наданні земельних ділянок приватним особам. Потім вже на сесії, у доволі зневажливій формі намагається спростувати інформацію державного підприємства лісового господарства. І дуже наполегливо відстоює думку правомірності видведення землі саме депутатами.

Також видно, що не виникали сумніви про правомірність відведення зазначеної ділянки у депутата Посніченко І.М., яка тільки звернула увагу у плутанині у адресах.

Зараз у судових засіданнях у Корабельному районному суді Миколаївська міська рада взагалі беззаперечно визнає, що не мала права відводити землі лісу «Маяк», що вони належать державі, а не перебувають у комунальній власності. І по зазначеній в стенограмі ділянці теж визнає.
 
Ініціативна група висловлює надію, що й надалі отримає ще більше можливості в доступі до матеріалів, які висвітлять дії влади та політиків.

Комментарии (3)
горожанин
23.10.2015 в 16:00 | UA

Что же вы такие упрямые, чужое вам дороже своего.
Есть государственная собственность "общенародная".
Поменяйте свое мышление, что за "взаимопомощь" возможно все!
и теперь не надо покупать у кого то за рыночную стоимость там дом с землей по близости.
А можно договорится с группой чиновников за более скромную сумму в дерибане "общенародной" земельке.
Включаем фантазию и немного наглости поддержав это все денюшкой!
главное по тихому и не надо лохматить бабушку!))

Дерев'янко Ігор
23.10.2015 в 17:12 | UA

У цій стенограмі ще вплило прізвище депутата ПР Копійки, у зв’язку з одним з комунальних підприємств. Чув я, що Копійка «полюбляє» комунальні підприємства.

Доречі.
У рядах ПР = «Опозіційний Блок», з Дятлом, до Миколаївської міської ради хочуть прорватися наступні «товарісчі»:
- Той же самий Копійка
- Дружина Копійки нотаріус Світлана Ласурія, призвище якої дуже часто світиться у неодноразовій перепродажи ділянок в лісі "Маяк". Навіщо її Копійка тягне?
- Паламарюк, колишній голова областного лісгоспа, неоднаразово засвітившогося у видачі погоджень на відедення земель"Маяку", причому через голову ДП "Миколайвське лісове господарство". Міський лісгосп не видавав, а областний видав?
………..

Слава "дерібанщикам"???????

Приговор
23.10.2015 в 23:36 | UA

Высшую меру!

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив