Инициативная группа по «Маяку» обвиняет Паламарюка в выдаче согласований на раздачу земли в рекреационной зоне

20.07.2015 в 16:20

На редакционную почту издания «Новости-N» поступило заявление инициативной группы, занимающейся вопросом возврата в государственную собственность земельных участков в рекреационной зоне «Маяк». Речь в заявлении идет о Петре Паламарюке — бывшем начальнике управления лесного и охотничьего хозяйства Николаевской области.

Авторы заявления считают Паламарюка причастным к дерибану земли на «Маяке». В частности, в заявлении говорится о том, что именно Паламарюк давал согласования, которые затем позволили частным владельцам добиться разрешения на выделение земли на «Маяке» в их собственность.

Предлагаем вниманию наших читателей заявление инциативной группы на языке оригинала и без каких-либо изменений.


Заява

ініціативної групи з повернення у державну власність незаконно відведеної землі у лісі «Маяк» з приводу заяви Паламарюка П.М. про відставку з посади голови Миколаївського обласного лісгоспу.


На днях Голова Миколаївського управління лісового та мисливського господарства Паламарюк П.М. розповсюдив у ЗМІ свою заяву про відставку. Де є й така цікава фраза «…Отмечу, что для меня, как государственного служащего, руководителя областного управления, всегда было приоритетным соблюдение принципов государства и верховенства права….»
 
У ініціативна групи такі заяви викликають здивування та хочеться нагадати деякі факти.
 
До нас попали документи, які ставлять під сумнів слова Паламарюка. Так у справі незаконної роздачі землі на «Маяку» існують копії погоджень на відведення землі за підписом Паламарюка П.М.., як керівника обласного управління лісового та мисливського господарства. Погодження ці Паламарюк не мав права надавати тому, що безпосереднім користувачем землі є не обласне управління, а ДП «Миколаївське лісове господарство». А власником Держава у особі Миколаївської обласної адміністрації.
Незаконність переходу у приватну власність лісу підтвердили вже 20 судових рішень.
Цікаво, що наразі в судах, лісгоспі стверджують, що ніяких погоджень не надавалось.
 
Зразки документів, виданих Паламарюком додається.
 
 

Член Тимчасової комісії щодо перевірки законності відведення земельних ділянок громадянам для будівництва приватних житлових будинків в районі вул. Мендєлєєва у Корабельному районі м. Миколаєва затвердженого Рішенням Миколаївської міської ради № 62/54 від 24.06. 2014 р. Древ’янко І.А..


Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив