Николаевские ветераны МВД просят Авакова отменить решение об увольнении троих офицеров в рамках люстрации

15.11.2014 в 15:18
Артур ВойтенкоОлег ЧерноморецЮрий Чернега

Николаевская областная организация ветеранов МВД обратилась к министру внутренних дел Украины Арсену Авакову с просьбой пересмотреть решение об увольнении троих офицеров милиции.


В обращении ветеранов говорится, что уволенные офицеры прошли путь от сержанта до полковника, являются настоящими патриотами, преданными своей стране, не были замешаны ни в одном коррупционном скандале.


Ветераны призывают относиться к процессу люстрации руководящего состава и подразделений органов внутренних дел не только с точки зрения закона, но и учитывать последствия возникновения кадрового провала, который невозможно будет исправить.


Как сообщалось ранее, в Николаевском УМВД были уволены три высокопоставленных офицера милиции. Речь идет о заместителе начальника УМВД Украины в Николаевской области полковнике Артуре Войтенко; начальнике Научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра, полковнике Юрии Чернеге; начальнике Вознесенского городского управления милиции, полковнике Олеге Черноморце. Все три офицера были уволены в рамках выполнения Закона о люстрации.


Предлагаем вниманию наших читателей полный текст обращения николаевских ветеранов МВД к министру внутренних дел Украины Арсену Авакову.
Шановний пане Міністре!

До Вас звертаються представники старшого покоління працівників органів внутрішніх справ, які працювали у підрозділах міліції Миколаївської області.

 

Щойно ми дізналися, про включення до наказів МВС трьох працівників УМВС України в Миколаївській області. Ця звістка дуже здивувала та обурила весь ветеранський склад УМВС області. Зазначені у цих наказах співробітники працювали в ОВС протягом тривалого часу. Пройшли міліцейський шлях від курсанта, сержанта до полковника. Заслужено обіймали керівні посади не лише за часів правління В.Януковича, але й за часів керування країною поважними президентами Л.Кравчуком, Л.Кучмою В.Ющенком та П.Порошенком. Слід зазначити, що у жодному корупційному скандалі ці особи не були помічені.

 

Ці офіцери – справжні патріоти, відданні своїй державі. І цю відданість вони довели своєю плідною багаторічною працею. У скрутний час для України, коли більшість регіонів країни була не в змозі захистити адміністративні будівлі і подолати «проплачений вибух суспільства», саме завдяки їх керівництву на Миколаївщині не було допущено захватів адмінбудівель та табельної зброї.

 

Вони завжди робили усе можливе задля захисту соціальних прав та гарантій пенсіонерів та ветеранів, постійно дбали про нас: забезпечували ветеранські організації області необхідною для роботи матеріальною базою, прислуховувалися до наших порад щодо оцінки діянь нинішнього покоління правоохоронців.

 

Дуже прикро спостерігати, як безрозсудно, з посиланнями лише на політичні мотиви, міліція втрачає одних з найкращих керівних кадрових офіцерів, які мають разом з величезним досвідом роботи значний потенціал для подальшої діяльності на благо країни, користуються авторитетом серед громадськості регіону. Незрозуміло, як можна втрачати таких працівників лише на тій підставі, що вони працювали в період керування країною недбайливим Президентом.

 

Сьогодні міліція відчуває значний керівний кадровий голод, досвідчених керівників не вистачає. Своїм листом від 6 травня п. р. Ви, пане Міністре, звернулися до нас - ветеранів ОВС з листом про потребу в допомозі ветеранів у формуванні нової генерації керівників ОВС та рядових працівників. Зазначаємо, що ми, миколаївські ветерани, постійно співпрацюємо з керівництвом УМВС по цим питанням. І тому зовсім не зрозуміло, чому в такі скрутні часи керівництво країни та МВС здійснює антидержавні кроки - звільняє з міліції професіоналів.

 

Вважаємо за потрібне, ставитись до люстрації керівного складу та підрозділів ОВС з розумінням не лише відповідальності за виконання вимог Закону, а й за наслідки утворення кадрової прірви, яку буде неможливо виправити у необхідні для забезпечення охорони громадського порядку терміни.

 

На підставі вищевикладеного, наполегливо звертаємось до ВАС з проханням, переглянути питання щодо звільнення працівників УМВС України в Миколаївській області, які на протязі багатьох років чесно виконували свої професійні обов’язки і неодноразово довели свою відданість державі та народу України.Комментарии (19)
Житомасон
15.11.2014 в 15:22 | DE

Шановний пане гомосек!

qwerty
15.11.2014 в 15:23 | UA

Да патриотов всех люстрировать.... мусорня вы ох.....ели, вас гнобит хунта и их прихлебатели, перейдите на сторорну людей, будет вам поддержка и уважение, а так будут вас люстрировать, кастрировать и правосеки в вас плевать от ненависти и мести а народ от презрения... задумайтесь

---
15.11.2014 в 15:38 | UA

<удалено модератором>

Намыв
15.11.2014 в 15:48 | RU

К сожелению, сейчас профессиональные качества в рассчёт не берётся. Важно чаще про уроненое сало кричать. А вообще, гомо-педофил в качестве главного миллиционера-это абсурд. Этот бакинский ара даже понятия не имеет, как работает система МВД. Он же никогда не работал там. Министром МВД должен быть человек с кристальной репутацией и полным отсутствием компромата, который начинал опером в РОВД. А это...Фэйсбучный пустозвон...

индира
15.11.2014 в 17:28 | UA

эти трое-такие корупционеры-просто ужас

456
15.11.2014 в 17:30 | UA

Намыв 2014.11.15 15:48 [RU] "Министром МВД должен быть человек с кристальной репутацией и полным отсутствием компромата, который начинал опером в РОВД." А такие разве когда-нибудь становятся минитсрами? Разве только при СССР. А при нэзалэжной - все наоборот.

Алекс
15.11.2014 в 17:50 | RU


> Намыв (2014.11.15 15
> Намыв (2014.11.15 15:48 [RU])
Кто же назначит такого министра??? он же сразу переворот устроит.. он же действительно народу будет служить...

Злой
15.11.2014 в 18:55 | UA

че за бред мент и не замешан в коррупции?

карный розшук
15.11.2014 в 18:55 | UA

Это кто же интересно обратился? Пофамильно подтвердите....Кроме самих люстрированных и их родственников,некому..А закон-он для всех одинаков,господа "ветераны".....Ты смотри ка , профессионалов нашли.,баблакосов.... Все профи в 90-х ушли........А Аваков-молодца.....Слава Украине!!!!!!!

Злой
15.11.2014 в 18:56 | UA

Если их не уволят то это будет повод чтобы другие прикрылись ветеранами

дописувач
15.11.2014 в 20:48 | UA

Цікава стаття за змістом нагадує доповідну співробітників апарату КПСС. Стосовно недопущення «жодному корупційному скандалі ці особи не були помічені», а хто сказав, що так? Висловлювання, що « саме завдяки їх керівництву на Миколаївщині не було допущено захватів адмінбудівель та табельної зброї» про яке захоплення зброї в територіях застою, тотальної корупції залякування інакодумців та знищення непідконтрольних. Доказом цього є цькування слідчих які відстоюють свою позицію керівництвом, прокурорами. Стосовно « Сьогодні міліція відчуває значний керівний кадровий голод, досвідчених керівників не вистачає» нестачі кадрів – голоду та порядні співробітники в наскрізь прогнилому та корумпованому управлінні просто знищуються і це факт. Процвітання беззаконня доказ – ВРАДІЕВКА. Справи по насильство … і жодна особа апарату причасна до намагання укрити факти не була притягнута до покарання – засуджена.

птус
15.11.2014 в 20:51 | UA


> Злой (2014.11.15 18:56 [UA])- Всех уволить! Тебя и твоих родных.

qwerty
15.11.2014 в 20:59 | UA

<удалено модератором>

Вывод
15.11.2014 в 21:44 | UA

Цирк)))

Комедия
15.11.2014 в 21:46 | UA

Они первые яныков обслуживали !

простой
15.11.2014 в 22:48 | UA

Покажите их машины и дома. Все станет ясно. И ветеранам тоже.

ветеран рынка
15.11.2014 в 23:11 | UA

<удалено модератором>

прокурор
15.11.2014 в 23:20 | UA


> простой (2014.11.15 22:48 [UA])
И дома тёщ , кумовей , сватов , и т.д и т .п .
Всех родственников проверяли , как при СССР было при приёме на работу в органы МВД .

ююю
16.11.2014 в 10:06 | UA

Дык они работают как и работали, не смотря на приказ.

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив