Руководство Николаевского УМВД опровергает провокационные слухи

25.04.2008 в 10:48

Сегодня пресс-служба областного управления внутренних дел в Николаевской области распространила официальное заявление, в котором опровергается информация, появившаяся в некоторых Интернет-изданиях, относительно причастности группы сотрудников Николаевского УМВД  к силовому захвату предприятий. Приводим текст Заявления полностью.

Офіційна заява УМВС України в Миколаївській області

з приводу появи на Інтернет - ресурсах провокаційних матеріалів стосовно виявлення групи співробітників УМВС України в Миколаївській області, які надають послуги

по силовому захвату підприємств

До сайтів надійшло повідомлення щодо виявлення групи співробітників УМВС України в Миколаївській області, які надають послуги по силовому захвату підприємств та безпосередньо вказується на причетність до цих подій начальника УМВС України в Миколаївській області Анатолія Науменка та заступника Міністра внутрішніх справ Петра Коляди. Доводяться факти щодо захвату Чорноморського суднобудівного заводу, пансіонату "Чорноморець", ДОТ "Маяк" та РСБ "Волошська коса".

Так званий "захват" Чорноморського заводу неодноразово обговорювався у засобах масової інформації, на офіційному Інтернет сайті УМВС України в Миколаївській області було доведено документально підтверджені факти непричетності силових структур до цивільно-правової ситуації, яка склалася між юридичними особами, заявляючими на право власності щодо даного підприємства.

       20.01.08 р. директор ТОВ „Південьжитлосервіс" Моргун С.Я. звернувся із заявою до Березанського РВ УМВС про те, що невідомі озброєні злочинці у кількості близько 200 осіб здійснили силове захоплення пансіонату „Чорноморець" у с. Коблеве. Зазначену інформацію зареєстровано по спецлінії "02" та в Березанському РВ УМВС України в Миколаївській області.

З аналогічною заявою Моргун С.Я. звернувся до Очаківського МВ УМВС про захоплення бази відпочинку „Волошська коса" біля с. Парутине. Заяву було зареєстровано по спецлінії "02" та в Очаківському МВ УМВС.

       З метою перевірки отриманої інформації, викладеної у телеграмі директора ВАТ „Південьжитлосервіс" Моргуна С.Я., співробітниками УМВС України в Миколаївській області спільно з працівниками Березанського РВ, Очаківського МВ УМВС та РПОМ „Беркут" здійснено виїзд на місце події у с. Коблеве (пансіонат „Чорноморець"), с. Рибаківка (дитячий оздоровчий табір „Маяк") та с. Парутине („Волошська коса"). 

       Перевіркою та опитуванням учасників подій 20 січня 2008 року встановлено, що заступник генерального директора Державної акціонерної холдінгової компанії „Чорноморський суднобудівний завод" із соціальних питань Шичанін Володимир Геннадійович на виконання розпорядження генерального директора Горна І.Г. розпочав заходи щодо проведення інвентаризації належного компанії майна. Підставою для таких дій є прийняте у січні 2008 року керівництвом ДАХК „ЧСЗ" в особі Горна І.Г. рішення суду щодо проведення інвентаризації належного майна компанії, яке знаходиться на території Березанського та Очаківського районів Миколаївської області.

       20.01.08 близько 11.00 годин Шичанін В.Г. прибув у с. Коблеве до пансіонату „Чорноморець" разом із 50 представниками охоронної фірми м. Херсону (договір від 18.01.08). У цей час охорону об'єктів продовжували здійснювати охоронці фірми „Юг-Щит".

Ніяких протистоянь між охоронними фірмами не виникало. Укладені договори щодо охорони майна ДАХК „ЧСЗ" між зазначеними охоронними фірмами на момент перевірки були дійсними. Окремі рішення щодо розірвання цих угод керівництвом ДАХК „ЧСЗ" не приймалися.

       За узгодженням керівниками охоронних фірм прийняте рішення про подальше здійснення охоронної діяльності на одному і тому ж об'єкті спільно у вигляді посилених постів до окремого розпорядження керівництва ДАХК „ЧСЗ".

       Аналогічна ситуація із посиленням постів склалася у с.Рибаківка (дитячий оздоровчий табір „Маяк") та у с.Парутине („Волошська коса").

Таким чином, дії керівництва ДАХ „ЧСЗ" не мали на меті усунення від охоронних функцій представників охоронної фірми „Юг-Щит" та силового захоплення вищезазначених об'єктів.

       Згідно рішень апеляційного суду Херсонської області від 23 серпня 2007 року по справі № 33-ц-725св07 та судової палати в цивільних справах апеляційного суду Миколаївської області від 30 жовтня 2006 року № 22-ц-1844/06 було повернуто майно до власника - ДАХК „ЧСЗ".

******

На що були зареєстровані свідоцтва на право власності.

        

Основною причиною конфліктних ситуацій на підприємстві є невирішеність у судовому порядку спірних питань щодо управління Державною акціонерною холдінговою компанією "Чорноморський суднобудівний завод" та розпорядження її майном.

       Під час зустрічі з керівництвом ДАХК „ЧСЗ" та ВАТ „Південьжитлосервіс" у останніх витребувані копії необхідних документів, проведено відповідну роз'яснювальну роботу щодо неприпустимості протиправних дій. Під час ситуацій, які склалися між вищевказаними суб'єктами підприємницької діяльності, працівниками міліції виконувалися завдання виключно із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян.   

       28.01.08 за зверненням директора ТОВ „Південьжитлосервіс" Моргуна С.Я. співробітниками Березанського РВ та Очаківського МВ УМВС проведена перевірка, за результатами якої на підставі ст.6 п.1, ст.97, ст.99 КПК України прийняті рішення про відмову у порушенні кримінальної справи (ВМ № 71 від 28.01.08 та № 60 від 23.01.08 відповідно). Про результати перевірки проінформовано зацікавлених осіб та рекомендовано звернутися до судової інстанції для вирішення питання у правовому полі.

       Є неприпустимим той факт, що працівники засобів масової інформації використовують неперевірені факти та мають змогу надавати до масового обговорення матеріали, які не мають ані автора - жодна стаття не має підпису, ані документальних підтверджень. Взагалі навіть ім'я начальника УМВС України в Миколаївській області вказано невірно. Тобто, з цього можна зробити висновок, що автор, чи деяка група нечистих на руку авторів, не вивчивши ситуацію, надали "опус" до Інтернет - видань, при цьому врахувавши те, що відсутня юридична основа для надання позивної заяви до судової інстанції щодо оскарження за вихід недостовірних даних, які принижують честь та гідність працівника міліції.

       Кожен громадянин, юридична чи фізична особа, має змогу звернутися до МВС з заявами та повідомленнями щодо скоєння проти них протиправних діянь, згідно яких проводяться службові розслідування. Якщо у автора чи авторів надрукованих матеріалів є в наявності документи, які підтверджують неправомірність будь-яких дій, чи то з боку міліції, чи то з боку юридичних та фізичних осіб, необхідно безпосередньо звертатися з відповідними повідомленнями до органів внутрішніх справ.     

       УМВС України в Миколаївській області сподівається на порядність працівників ЗМІ, які висвітлюють діяльність міліції, а також  висловлює свою тверду позицію у тому, що ніякі провокаційні матеріали не будуть відволікати працівників органів внутрішніх справ від виконання своїх безпосередніх службових обов'язків та втягувати до цивільно-правових відносин суб'єктів підприємницької діяльності.

       Органи внутрішніх справ України завжди стояли та будуть стояти на варті дотримання законодавства та захищати інтереси громадян України. 

             

            Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Миколаївській області.

источник: "http://www.mik-mia.mksat.net" 

Комментарии (6)
1216
25.04.2008 в 12:16 |

Так спешили разместить опровержение, что не исправили орфографические ошибки. А про "захищати інтереси громадян" - то яких саме громадян, уточнення немає.... Уж точно не простых смертных

Антон
25.04.2008 в 13:29 |

Пусть менты сами исправляют свои ошибки. Сайт скачал - и поставил. Чего им править чужие ошибки?

Читательница
25.04.2008 в 16:16 |

У меня такое впечатление, что этот сайт здорово наступил кому-то на хвост. Иначе как объяснить прям-таки корректорскую вЪедливость некоторых его читателей? Ведь лезут, читают, а кроме брани от них ничего не услышишь. Не обращайте на них внимания: собака лает, - караван идет. А газетчики на замечания об ошибках вообще отвечают, что по газете грамоте не учат. Конечно, здорово, когда все и сверхоперативно, и правдиво, и грамотно... Но все ли так идеально в нашей жизни? Признаюсь, забрела на этот сайт случайно и уходить пока не собираюсь. Кто знает лучший николаевский адрес, -сообщите: схожу, посмотрю.

222
25.04.2008 в 17:50 |

1216-му.
не иначе на место корректора метишь? достал уже.
Скорее всего опять майсей "умничает" у него видимо "пунктик" на почве комплекса неполноценности:

Остап
25.04.2008 в 18:28 |

Вважаю, редакція "Новості - N" не має права втручатися в текст офіційної заяви державного органу, зокрема й УМВС. Це - недопустимо, навіть якщо там є дрібні погрішності. А щодо інших, зокрема, авторських матеріалів, то журналіст, видання, ЗМІ, повинні максимально залишати стиль, мову, факти і все інше, написане автором (окрім образ на адресу конкретних осіб , матюків чи антигромадських, антидержавних закликвів (а не думок). Отже, максимально зберігати текст автора, його лице. Редакція може не поділятти ту чи іншу думку автора, але зобовязана її друкувати (якщо це не реклама, за яку не заплатили). Як видно, "Новості - N" дотримуються цієї етики журналіста. І варто дякувати їм. Тому давайте "любі друзі" та ті, хто хоче ними стати, не звинувачувати редакцію сайту за чужі гріхи.

А я помню
25.04.2008 в 20:35 |

На информационном сайте новости Н находятся сведения, что в конце ноября месяца 2007 года высокопоставленные работники областного МВД с привлечением спецподразделения "Беркута" обеспечели вооруженное проникновение в аэропорт г-на Степанова, назначение которого губернатором ОГА Гаркушей А.Н. суд признал незаконным. То есть, областное управление МВД выступило по сути рейдером в силовом захвате предприятия. Есть ли какие-то комментарии официальных лиц по этому эпизоду? Были ли уволены должностные лици УМВД Украины в Николаевской области, непосредственно причастные к указанным событиям. Заранее благодарна за информацию. С уважением, Генеральная прокуратура Украины.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив