Ціну знижено до 4,8 млн грн: Укрексімбанк реалізує адміністративно-господарчий комплекс у Миколаєві

22.07.2021 в 14:22

Державний Укрексімбанк виставляє на продаж об’єкти комерційної нерухомості. Одним з беззаперечно найбільш цікавих є комплекс у Миколаєві, що складається з нежитлової будівлі та прилеглої до неї земельної ділянки і знаходиться за адресою провулок Козацький 21-23.

Будівля 2007 р. розташована поблизу великих земельних наділів та обладнане повною інфраструктурою для здійснення господарчої діяльності.

Адміністративно-господарча будівля загальною площею 1103м² є окремо-розташованим комплексом з власною територією – земельним наділом 0.2 га. Основна площа будівлі становить 676м², Комплекс складається з центральної одноповерхової складської будівлі, трьохповерхової адміністративної будівлі та господарських споруд (альтанка, трансформаторна підстанція, 2 зливні ями). Разом це утворює повноцінний господарчий комплекс готовий до ведення діяльності.

Комплекс придатний для використання як офісне приміщення. Також ідеально підійде для організації логістичного бізнесу, вантажних перевезень та утримання складів. Комплекс обладнаний мережами електро- та водопостачання, газопостачання, водовідведення. У складських приміщеннях встановлено окрему систему кондиціонування для підтримання постійного регульованого рівня температури та вологості. Будівля обладнана пожежною сигналізацією, пожежними гідрантами, системою відеоспостереження та охоронною сигналізацією, тобто повністю готова до збереження складських вантажів практично будь-яких массогабаритних характеристик.

Наразі більшість площі центральної будівлі займає складське приміщення (зал), поряд з яким знаходиться розгалужена система кабінетів.

Цільове призначення земельної ділянки, на якій розташований майновий комплекс – будівництво та обслуговування будівель торгівлі або будівництво та обслуговування адмінбудівлі з аптекою. Це дозволяє, в тому числі, розташувати на об’єкті склад фармацевтичних засобів з необхідною інфраструктурою.

Конструкційні матеріали: фундамент – бетонні блоки; стіни – камінь черепашник, поштукатурені і пофарбовані; перегородки – цегла, поштукатурені і пофарбовані; перекриття – залізобетонні плити; покрівля – залізо оцинковане; двері – дерев’яні пофарбовані; вікна – металопластикові. Будівля знаходиться у повній функціональній готовності то ведення нової діяльності. Не потребує реновації чи інфраструктурних поліпшень.

Ще однією ключовою перевагою є надзручне розташування біля межі міста, що дозволятиме проводити логістичні операції не зачіпаючи транспортні артерії Миколаєва, таким чином прискорюючи перевезення та роблячи їх більш безпечними.

Лот виставлено на електронному аукціоні СЕТАМ зі стартовою ціною 4 840 500.00 грн.

Партнер з продажу (огляд об'єктів та документів) –
Національна електронна біржа: тел. (073) 307-10 00, (098) 297-39 45

Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив