Миколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 року

17.01.2020 в 10:19
Миколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 рокуМиколаївський регіональний центр «Інваспорт» підвів підсумки спортивного 2019 року

16 січня, Миколаївський регіональний центр «Інваспорт» та Миколаївська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю в урочистій обстановці підвели підсумки 2019 спортивного року.

Минулий рік був дуже вдалим для спортсменів: 2 спортсмени виконали нормативи ЗМСУ, 1 спортсмен МСУМК, 3 спортсмени МСУ. До складу національних збірних команд України з видів спорту входять 45 спортсменів.

Вихованці закладу є гордістю не лише Миколаївщини, а й усієї України, здобуваючи перемоги гордо прославляють на високих паралімпійських та дефлімпійських п’єдесталах ім’я нашої держави.

Під час даного урочистого заходу було відзначено 14 кращих спортсменів та тренерів Миколаївської області у 6 номінаціях.

В номінації «Стабільність року»;
- Корепанов Віталій - Бронзовий призер 2019 року з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху.
- Баєв Сергій - Чемпіон Європи 2019 року з футболу у Греції серед спортсменів з вадами слуху.

В номінації «Здивування року»;
- Фандєєв Артем – срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року з дзюдо у Бельгії серед спортсменів з вадами слуху.
- Латюк Микита – срібний призер чемпіонату Європи 2019 року з вільної боротьби у Білорусії серед спортсменів з вадами слуху.

В номінації «Надія року»:
- Колісніченко Марія – багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату та кубку України з плавання 2019 року. Триразова переможниця Фінальний змагань Спартакіади «Повір у себе».
- Довзій Олексій – бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів в Білорусії серед спортсменів з вадами слуху.

В номінації «Сила духу»:
- Науменко Олег – бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року з фехтування на візках зі шпаги (командні змагання) у Південні Кореї.
- Гонтар Анна – бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року з плавання серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату у Великобританії.

В номінації «Кращий спортсмен»:
- Цвєтов Ігор – дворазовий переможець чемпіонату світу 2019 року в Арабських Еміратах з бігу на дистанціях 100 і 200 м із світовими рекордами.
- Серьоженко Дмитро – чемпіон світу 2019 року у Південній Кореї з фехтування на візках у шаблі (командні змагання).
- Конкін Віктор – дворазовий срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року з плавання серед спортсменів з вадами слуху у Бразилії.

В номінації «Кращий тренер року» заслужені тренери України:
- Деркач Віктор Миколайович – особистий тренер дворазового чемпіона світу з легкої атлетики 2019 року Цвєтова Ігоря.
- Христик Володимир Васильович – особистий тренер чемпіона світу з фехтування на візках 2019 року Серьоженка Дмитра.
- Ільїна Тетяна Анатоліївна – особистий тренер багаторазового призера чемпіонату світу 2019 року з плавання серед спортсменів з вадами слуху Конкіна Віктора і бронзової призерки чемпіонату світу 2019 року Гонтар Анни.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив