Нардеп из Николаева готова пройти полиграф для опровержения обвинений в получении взятки

29.10.2019 в 19:21
Нардеп из Николаева готова пройти полиграф для опровержения обвинений в получении взятки

Народный депутат Украины от партии «Слуга народа», представляющая интересы Николаевской области, Ирина Аллахвердиева заявила, что готова пройти полиграф для опровержения обвинений экс-нардепа от БПП Сергея Лещенко о получении взятки.

Об этом Ирина Аллахвердиева сообщила на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

Ранее, бывший народный избранник Сергей Лещенко обвинил 11 нардепов «Слуги народа», входящих в комитет ВР по вопросам финансов в получении взятки в размере 30 тысяч долларов за блокировку законопроекта «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно ликвидации коррупционной схемы в сфере регистрации информации из отчетов об оценке объектов недвижимости». Среди названных нардепов прозвучала и фамилия николаевской избранницы Аллахвердиевой.

«(...)Була створена інша медійна хвиля, і я не хотіла приймати участь в чужому шоу: особисто мене, вперше, звинуватив фейковий ньюзмейкер, навіть його прізвище не буду називати, тому що його ціль була піаром. Якби я почала виправдовуватись та у відповідь на ті фейкові звинувачення побігла б на поліграф, я додала б балів тому фейковому антикорупціонеру і всім показала, що відчуваю себе винною.

Я переконана, що мої дії як публічної особи не повинні відповідати інтересам якихось фейкових громадських діячів, щоб вони потім не відпрацьовували на моєму імені свої подальші технології.

А тепер, про шоу, й чому я згодна з паном Разумковим: я проконсультувалась зі своєю командою юристів, і ми визначили, що дані поліграфа не можуть слугувати ані доказом у кримінальному провадженні, та на їх основі неможливо відкривати справу проти когось.

Тому, в мене така поміркована позиція.

А якщо мене офіційно запросять правоохоронні органи задати питання по цій справі, або якщо теоретично вони попросять пройти поліграф - то нема питань.

На разі, мене ніхто нікуди не викликав.

Я готова захищати свою позицію та честь перед народом України, на служіння якому я давала присягу. Я хочу, щоб всі зрозуміли, перед фейковими ньюзмейкерами та технологами я не буду виправдовуватись, я не буду працювати та витрачати свій час на їх рейтинги, і не буду допомагати повернутись в парламент тим, кого народ не захотів бачити своїм представником в парламенті нашої держави», - написала нардеп.

Комментарии (4)
29.10.2019 в 19:43 | UA
Дональд Дак
Бабки сплетницы с Карпенко два А
29.10.2019 в 19:47 | UA
Понабирали по объявлению...
Житомасон
29.10.2019 в 20:09 | T1
Аллахврдиева????
блондинка черножопая.
-николаевская избранница???
не смешите. люди , чтобы избавиться от евреев порошенко, были готовы голосовать даже за аллах- вердиеву./фу, бля/.
шептало дяди васи
29.10.2019 в 22:06 | UA
Кто эти люди пилять?
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив