Порошенко во втором туре получит поддержку большинства украинцев — глава Николаевской ОГА Савченко

04.04.2019 в 19:00
Порошенко во втором туре получит поддержку большинства украинцев — глава Николаевской ОГА Савченко

Председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко призвал всех относиться с уважением к выбору каждого украинца, отдавшего свой голос за того или иного кандидата, но при этом отметил, что во втором туре действующий президент Украины Пётр Порошенко получит наибольшую поддержку граждан.

Такое мнение руководитель области высказал на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів першого туру виборів Президента України.

В умовах, коли передвиборчий процес до 31 березня виглядав ганебно через застосування брудних технологій, жорстких інформатак та псевдообвинувачень з боку опонентів і фейків, та був зведений до парадигми – «усі проти одного», діючий Президент України, Верховний головнокомандувач Петро Порошенко довів, що має значну підтримку у суспільстві.

Йому вдалося зламати плани не тільки Росії, яка продовжує гібридні атаки на Україну, посиливши їх під час виборів, а ще й плани олігарха-втікача, який марив бачити у другому турі своїх кандидатів - Тимошенко і Зеленського.

Незважаючи на всю істерію щодо можливих фальсифікацій на виборах, яку намагалися розкручувати деякі політичні сили, процес голосування та підрахунку голосів був прозорим, чесним та демократичним. Це підтвердили усі, включаючи міжнародних спостерігачів. І ось тут у мене виникає закономірне питання на фоні високих оцінок прозорості та демократичності виборів - чи знайдуть у собі сили вибачитися ті завзяті популісти і «політикани», які поширювали фейки про нібито підкуп, адмінресурс і так далі... Де це все? Скоріше за все це не в їхніх правилах. На жаль.

Особисто я, так само як і діючий Президент України Петро Порошенко, поважаю вибір кожного громадянина, який проявив небайдужість і прийшов проголосувати у першому турі, незалежно від того за кого був відданий їх голос. Саме тому закликаю всіх із повагою сприймати вибір інших, навіть коли він вам не подобається.

Я певен - Петро Порошенко у другому турі отримає підтримку більшості громадян України, які об’єднаються заради продовження руху до Європейського союзу та НАТО і збереження потужної міжнародної коаліції на підтримку України.

Петро Порошенко – людина із чіткою державницькою позицією. І за останні п’ять років він довів, що може брати на себе колосальну відповідальність за країну. Саме Петро Порошенко став рушійною силою вкрай необхідних для країни реформ і об’єднав увесь цивілізований світ навколо України. Він довів, що за жодних обставин ні перед ким не стане на коліна і не дозволить поставити на коліна нашу державу! Петро Порошенко на сьогодні є більш готовим до виконання функцій Верховного Головнокомандувача та лідера вітчизняної дипломатії, а це і є головні обов’язки Президента, закріплені у Конституції. Він - єдиний Президент України за 27 років, який не тільки обіцяв, а й виконав більшість зі своєї стратегії.

✔️ В країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина.

✔️ Ми вже четвертий рік не купуємо газ у країни-агресора, незважаючи на те, що у 2014 році багато хто називав це неможливим.

✔️ Ми повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз», українці мають можливість безперешкодно їздити до Європи.

✔️ На міжнародній арені саме він зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії.

✔️ Всі до цього обіцяли передати владу на місця, але тільки з приходом на пост Глави держави Петра Порошенка, децентралізація стала реальністю не на словах, а на ділі. Всі новостворені об’єднані територіальні громади вже зараз на власному прикладі відчули переваги цієї реформи, яку вважають найуспішнішою на сьогодні.

✔️ Саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей і у нашій воюючій країні вдалося відродити українську армію.

✔️ Саме за Президента Порошенка українська мова стала модною і отримала гідну підтримку держави.

✔️ Всі визнали, що завдяки позиції та зусиллям Петра Олексійовича вперше за сотні років Україна отримала свою незалежну церкву.

Багато важливих досягнень, фундамент яких закладено з 2014 року, просто не можливо втілити в життя остаточно за такий короткий термін. Тому ми, як нація, маємо зробити все, щоб відстояти досягнуте і дати можливість країні довести розпочаті реформи до кінця.

Разом з тим, його сьогоднішньому опоненту правильніше було б спочатку піти до Верховної Ради, здобути досвід, проявити себе, а вже потім претендувати на найвищу посаду в державі.

Враховуючи все це, я переконаний - справжні патріоти, які на перше місце ставлять існування сильної незалежної самостійної України, об’єднаються і підтримають саме Петра Порошенка, який за останні п’ять років заклав фундамент саме такої держави.

Більше того, я закликаю усіх патріотів до об’єднання навколо наших цінностей, переконань, принципів та руху до побудови Української Соборної Самостійної Держави!

Українці – мудрий, могутній і нескорений народ. Ми - потужна нація, а Україна - європейська країна, яка ніколи не стає перед ворогом на коліна. Пам’ятаймо про це!», - написал Алексей Савченко.

Комментарии (20)
Василий
04.04.2019 в 19:03 | UA
Лехан, выдыхай!
Руль
04.04.2019 в 19:31 | UA
Плакаль... то есть те, кто во втором туре за пэдру не проголосуют, - не граждане?
Fenix
04.04.2019 в 20:08 | UA
Надежда умирает последней... 5 лет не хватает Пете и его свите чтобы окончательно убить Украину. Канешна большинство украинцев именно об этом и мечтают))) Или Леша боится, что с него потребуют вернуть денюжки за аэропорт ??
Александр
04.04.2019 в 20:23 | RU
Вылетит Савченко вместе с Порошенко ..
Наставник
04.04.2019 в 20:39 | UA
"....Пётр Порошенко получит наибольшую поддержку граждан.", только маленькое уточнение - на том свете.
Фитюн
04.04.2019 в 20:43 | UA
Лучше Парашенки никто недоламает это недогосударство
Юлиана
04.04.2019 в 21:01 | UA
Из 2х зол лучше выбрать наименьшее. Порошенко уже себя показал, может хватит ему царствовать
Училка
04.04.2019 в 21:06 | UA
Ага, размечтался. Или вы думаете, что если прислали Вадатурского ко всем бюджетникам с наглой агитацией, то все клюнут??? Наоборот, ещё больше отвращения вызвали
У нас губер с самым высоким уровнем интеллекта
04.04.2019 в 21:20 | UA
1. Дороги начали строиться? Поедь на Баштанку
2. Газ у агрессора не покупаем? Моя мать всю пенсию на него отдаёт, ты считаешь ей важно откуда он?
3. Безвиз? Кому он нахер нужен когда люди не могут позволить себе семью на море в Коблево свозить?
4. Международная коалиция? Да им похрен на Украину, думают за свою жопу. В конфликт на Донбасе миротворцев не дают, газопровод Путину запускают и т.д.
5. Децентрализация? На местах агро олигархи депутаты облсовета ставят своих людей, которые работают не на общину, а на своих хозяев
6. Армия? Отмывание бабла. Рюкзаки, зброя і таке інше. А висловлювання Гелетея до пана головнокомандувача про український Севастопіль, взагалі комедія
7. Язык? Да людям пофиг на каком языке общаться, главное, чтобы государство относилось по-человечески. От того что гражданину Украины скажут газ по доступній ціні он дешевле не станет.
8.Вера? У людей вообще не было этой проблемы. Люди ходили одновременно и в церкви киевского и московского патриархата. У каждого Бог в душе, причём здесь томос и как обычный жителю стало лучше жить из-за этого?
Моня
04.04.2019 в 21:55 | UA
Ещё пару совещаний с бюджетниками проведи, да премии по1000 гр.не забудь выписать
Югггг
04.04.2019 в 22:24 | UA
Церкву на хлиб нэ намастиш
Дмитрий
04.04.2019 в 22:28 | UA
Верный Вассал... точнее пёс- собирай манатки и дёргай области пока возможность есть. Псы порошенковские.
Чтоб
04.04.2019 в 22:53 | DE
За Порошенко - за продолжение войны, за развал Украины, за выезд за рубеж население , за уничтожение народа Украины. Голосуйте .
Правда правдушная
04.04.2019 в 23:07 | UA
https://youtu.be/DHYAY9dUFAw
Kolia
04.04.2019 в 23:28 | UA
За годы Савченка на должн главы облгосадминистрации ниразу не слышал здравых мыслей. С такой командой Петро вряд ли во втором туре победит.
Санитар леса
04.04.2019 в 23:33 | UA
А салометы еще улетают з мыколаева? Пора уже кому-то в кассу за билетами.
Липецк
05.04.2019 в 06:42 | RU
Что то ваша адм. Так за верещала? Они вас уговаривают или угрожают?
Ядвига
05.04.2019 в 10:19 | UA
"У нас губер с самым высоким уровнем интеллекта" БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Восхищена! Хотя, к сожалению, все это печальная правда. Недоразвитый Савченко переживает за свой зад...вот и несет ересь....
Таня
05.04.2019 в 10:31 | UA
У нас губер с самым высоким уровнем интеллекта- ПЛЮСУЮ.
Липецк
05.04.2019 в 16:34 | RU
Вот тут он прав, правда аргумент подкачал. Правда в том , кто звал власть большой кровью может отдать ее еще большей , но ни как ни по выборам.
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив