Центральный суд Николаева заявил о грубом вмешательстве прокуратуры в свою деятельность

20.09.2017 в 18:16

Центральный районный суд Николаева заявил о попытке вмешательства в их деятельность со стороны прокуратуры Николаевской области.

Об этом сообщает пресс-служба суда, опубликовав заявление.

Головою Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун на адресу голови Вищої ради правосуддя, голови Ради суддів України, Генерального прокурора України скеровано повідомлення про втручання співробітників прокуратури Миколаївської області в діяльність суду.

Зазначимо, що до суду надійшло клопотання прокуратури Миколаївської області щодо проведення обшуку в усіх приміщеннях суду. В обґрунтовуванні вказано про необхідність вилучити низку документів, що знаходяться в матеріалах кримінального провадження, яке наразі розглядається по суті. Зазначені документи співробітники прокуратури бажали отримати в рамках досудового розслідування іншого кримінального провадження.

Такі дії посадових осіб прокуратури свідчать про очевидне перевищення ними своїх службових повноважень та нехтування статусу судової влади.

Підкреслюємо, що відповідно до рішень Ради суддів України, не може бути виправданим потребами досудового розслідування застосування заходів забезпечення кримінального провадження, зокрема тимчасовий доступ до речей і документів, отримання матеріалів судових справ, які перебувають у провадженні судді або справ, розгляд яких є незавершеним. Потрібно врахувати, що потребами досудового розслідування, а саме вилученням вузького переліку документів в рамках розслідування кримінального провадження, не може бути виправдана спроба провести обшук в усіх службових приміщеннях суду.

За такого, подібна спроба є намаганням, всупереч вимог ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» здійснити збирання інформації про діяльність суддів та співробітників апарату для її подальшого зберігання і використання, з метою дискредитації суду або впливу на його безсторонність, що прямо заборонено законом.

З огляду на наведене акцентуємо, що вилучення органами досудового розслідування матеріалів судових справ, які перебувають у провадженні суду, не ґрунтується на кримінальному процесуальному законі.

Комментарии (4)
Поддерживаю
20.09.2017 в 18:38 | UA

А когда уже будут уголовные дела в отношении прокурорских свиней!? А то в Николаеве областная прокуратура совместно с "Департаментом Захисту Економіки" крышуют пол города !!!! Отжимают бизнес у людей...заставляют платить дань
Юрій Віталійович Луценко ви трошки зверніть увагу на своїх підлеглих

Koss
20.09.2017 в 19:05 | UA

Так оно и звернуло,мало ему кажется подчиненные дань несут.Вот планку выше и поднимает

Петюня
20.09.2017 в 23:22 | NL

Большинство гнид продажных из этого клоповника нужно повесить на старождвокзальной площади!

Лера
21.09.2017 в 10:29 | UA

подзигун тварь редкая

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив