Губернатор Савченко дал понять, что Николаев очищен от «криминалитета»

29.08.2017 в 21:02
Губернатор Савченко дал понять, что Николаев очищен от «криминалитета»

Губернатор Савченко дал понять, что Николаев очищен от «криминалитета»

Председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко рассказал, что он продолжает выполнять поручения президента Украины и «очищать» Николаевщину от «криминалитета».

Об этом руководитель области написал на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

«Протягом останнього року тільки ледачий не розповідав байки про те, що нічого на Миколаївщині не змінюється. Багато хто дозволяв собі кепкувати, згадуючи минулорічні заяви Президента України Петра Порошенка і Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що Миколаївщина неминуче буде очищена від впливу криміналу, який занурив свої пазурі у владні структури і кабінети місцевого самоврядування.

Сьогоднішня блискуча масштабна спецоперація, проведена спільними зусиллями слідчими ГПУ, оперативниками управління "К" СБУ і місцевими правоохоронцями – більш ніж красномовна відповідь усім, хто розповідав про якісь там “реванші” і неспроможність влади відреагувати на те, що відбувалося на Миколаївщині роками.

Призначаючи на посаду голови ОДА, Президент України Петро Порошенко поставив переді мною чіткі завдання і пріоритети в роботі. Окремими пунктами були активізація боротьби з корупцією та організованою злочинністю, а також відновлення довіри до влади. Ще рік тому в Миколаївській області на слуху було три прізвиська – Апті, Наум і Мультик.

Такого, щоб в один період часу були затримані ключові ділки кримінального світу, в Миколаївській області не було, як мінімум останні 10 років. Окремо хочу щиро подякувати Генеральному прокурору України Юрію Луценку, голові Служби безпеки України Василю Грицаку, головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу і прокурору Миколаївської області Тарасу Дунасу – йому вдалося відновити матеріали кримінальних справ стосовно місцевих організованих злочинних груп і кримінальних авторитетів, які цілеспрямовано знищували в часи попередників.

Сьогодні ми маємо потужний сигнал – ніщо не залишиться поза увагою відроджених правоохоронних органів, і за все скоєне доведеться, рано чи пізно, відповідати перед законом. Переконаний – саме такими рішучими діями сьогодні ми повертаємо втрачену партією регіонів довіру миколаївців до влади. Продовжую працювати над виконанням задач, окреслених Президентом України.

Далі буде!», - пообещал продолжение громких задержаний в конце своего поста губернатор.

90 обысков в Николаеве: все новости

Ссылки по теме
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив