Губернатор Савченко попросил в Кабмине отсрочки установки газовых счетчиков в Николаеве

19.06.2017 в 16:49

Глава Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко в Кабмине поднял больной вопрос для николаевцев — установка подомовых газовых счетчиков.

Об этом руководитель области сообщил на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

По мнению губернатора, ситуация с установкой подомового прибора учета достигает своего пика и может привести к социальному взрыву.

«Критична ситуація в Миколаєві – необладнаними індивідуальними газовими лічильниками на сьогодні залишаються близько 26 тисяч споживачів. «Миколаївгаз» прийняв рішення встановлювати побудинкові лічильники, але це обурює людей – вони вважають встановлення таких лічильників несправедливим і блокують їх установку. Звісно, «Миколаївгаз» робить кроки у відповідь: відключає газ, штрафує, підвищує плату за спожитий газ…

Така конфронтація газопостачальної компанії та споживачів може призвести до соціального вибуху. Саме тому нагадав очільникам Уряду про звернення, які були направлені з Миколаєва в Кабмін і Верховну Раду, з пропозиціями відтермінування кінцевої дати установки лічильників з 1 січня 2018 року, хоча б до 1 січня 2020 року», - предложил в Кабмине свой вариант решение больной темы Савченко.

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив