Депутат Южноукраинска заявил, что специально предлагал коррупционные схемы однопартийцам, для вычисления «тушек»

29.11.2016 в 09:06

Депутат Южноукраинского городского совета от фракции «Єдність» Виктор Бабич заявил, что специально предложил однопартийцам коррупционные схемы, для выявления «депутатов-тушек», которые готовы отдать голоса за отставку мэра Южноукраинска Виктора Пароконного.

Об этом говорится в письме Виктора Бабича, которое он прислал на редакционную почту «Новостей-N».

Как сообщалось ранее, депутаты Южноукраинского городского совета фракции «Єдність», от которой и баллотировался действующий мэр Южноукраинска Виктор Пароконный, по предложению депутата Виктора Бабича во время заседания фракции говорили о возможности заработать денег на ремонте подъездов из городского бюджета.

Мы приводим нашим читателям полный текст письма на языке оригинала.

Я, депутат Южноукраїнської міської ради Бабич Віктор, усвідомлюючи ситуацію, яка на той час склалася в місті, своїм завданням передбачав, покращення життєдіяльності міста, разом с партією «Едність» повністю підтримуючи програму партії та ії лідера Пароконного В.К. Своїм головним обов’язком, вважав, підтримувати місцеве населення та його вибір. Бачив реальні можливості змін на краще. Оскільки я, корінний мешканець Южноукраїнська, тому першочерговим завданням, вважав створити гарні умови для проживання усіх громадян мого рідного міста.

В умовах політичної, та економічної кризи, намагався втілити в життя всі положення,які були викладені у програмі «Майбутнє місто будуємо разом», з якою партія йшла на вибори. За період своєї депутатської діяльності постійно проводив зустрічі з виборцями, вирішуючи нагальні питання, які повставали перед мешканцями міста. Тісно співпрацюючи з населенням та владою вважав за необхідне, в першу чергу донести думку мешканців, їх першочергові проблеми - до депутатів. Як голова фракції «Едність», постійно наполягав на вирішенні існуючих проблемних питань, на блага жителів та міста.

Але, зізнаюся чесно, як молода людина и починаючий політик, вважав, що в депутати йдуть люди, які ставлять інтереси народу вище своїх шкурних інтересів.

Про те,зітнувшись з депутатами, які повинні були захищати інтереси свого міста, зрозумів, що деякі з них, прийшли до влади вирішувати свої власні інтереси, лобіювати питання, в яких проглядався їх особистий інтерес. А саме, мова іде про неодноразово судимого депутата Горностая С. який уявив себе "головою" міста. Його обличчя "особливого правового статусу", що прекрасно орієнтується в "правовому полі" міста, де основна ідеологія: хапнув, залякав і відпочивай з «чистою» совістю.

З перших днів, мені прийшлося вести з ним боротьбу не тільки на депутатських сесіях, а і в повсякденному житті, по питанням, які були би на користь міста,кладучи край його бізнес – інтересам і особистої наживі. Таких рішень було багато. Наприклад: лобіювання інтересів ремонту в магазину «Кобзар» за кошти місцевого бюджету; для збагачення свого кума , який і так винен місту майже мільйон, за оренду ангару для техніки, що належить громаді міста. До мене зверталися люди, та з їх слів мені стало відомо, щодо відкатів за зайняття ними керуючих посад в його власну кишеню, змусили мене, вести непримиренну боротьбу з даними корупційними проявами зі сторони Горностая, ще с самого початку моєї депутатської діяльності.

 

Дії Горностая С. були спрямовані на розхитування всього депутатського корпусу, а саме депутатської фракції "Єдність" для досягнення своїх цілій, знявши міського голову запустити лапу до бюджету міста. По місту стали ходити чутки, що з цією метою Горностай шукав, підкупав, залякував, обіцяв теплі робочі місця родичам депутатів, залучаючи на свій бік тих, які також бажали втілити в життя свої особисті амбіції. Вважаю, що серед депутатів "Єдності" знайшлися люди, яких Горностай обманув змусивши підтримувати його, і які готові були голосувати за його ідеї. Однак, на засіданні фракції в жовтні, всі депутати підтримали програму партії «Єдність», але, через деякий час стало відомо, що Горностай продовжує перемови, щодо зняття Пароконного В.К. с посади мера.

 

Ще третього листопада, мені стало відомо, що готується провокація по відношенню до мера нашого міста В.К.Пароконного, тобто, на черговій сесіі,депутати мали висловити недовіру меру, набравши при цьому 24 голоси. Розписаний Горностаєм сценарій не вдався, не знайшлося 24 голоси за відставку мера.

З метою виявлення депутатів-тушек, які прийшли від партії "Єдність" і їх зради, мною, було проведено провокаційне засідання фракції, з порядком денним щодо створення будівельної організації. І таке засідання відбулося. Заздалегідь знаючи, що в даному місці, будуть повністю записуватися всі розмови депутатів, моя задача полягала в тому, щоб викликати на відверту розмову всіх депутатів які були присутні на фракції.

Було б неправильно підозрювати всіх депутатів, і використовувати їх наосліп, але всіх я і не підозрював, но повинен був точно переконатися в зраді деяких. Попередити тих депутатів в яких я був впевнений, не міг, так як засідання могло зірватися і людина, яка проводила запис фракції була би попереджена. На мою думку, фракція пройшла так, як і було задумано. Наразі, я точно можу сказати, хто в нашій фракції є депутатом- ТУШКОЮ. Зі свого боку, я вибачаюся перед тими депутатами, які й не підозрювали про зраду у фракції, і про влаштовану мною провокацію.

Продавши запис Горностаю, людина може і піднялася в очах суцільно корумпованого депутата, але театр абсурду, який Горностай прийняв за правду, мав свої результати. Напевно в нашій фракції після минулих подій відбудуться чергові зміни.

Вважаю, що наша фракція витримає будь-які випробування, не дивлячись на зраду з бокудеяких членів, і буде продовжувати працювати, на благо міста та людей, які надали нам високу довіру бути депутатами міської ради.

Звертаюся до всіх жителів міста, з проханням не бояться залякувань, маніпулятора Горностая, і звертатися за допомогою до депутатів з будь-якого питання, що хвилює їх.

Я , як депутат ніколи, не відступлю від інтересів громади міста. Минув рік депутатської діяльності, зроблено в місті не мало, ще є багато над чим працювати, і доки я депутат, довірена особа громади, я, прикладатиму максимум зусиль для створення кращого життя і розвитку міста в якому я живу.

Комментарии (4)
Неважно
29.11.2016 в 09:14 | UA

находчивый)) в тюрьме не пропадет!)

Ха,
29.11.2016 в 11:09 | UA

так это явка с повинной.

)))))))))))))) !
29.11.2016 в 12:19 | UA

Помнится был уже один такой в в Верховной Раде. По фамилии Забзалюк. Тоже в шпионов стал играть когда хвост прищемили на взятке!

АБВ
29.11.2016 в 15:04 | UA

СМЕШНО!

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив