Жители Днепра перекрыли ж/д переезд из-за отключений света

16.01.2022 в 13:00
Жители Днепра перекрыли ж/д переезд из-за отключений света

Жители Днепра перекрыли ж/д переезд из-за отключений света

Жители поселка Шевченко Самарского района в Днепре перекрыли железнодорожный переезд на Самарском спуске с целью привлечения внимания властей к постоянным отключениям электричества.

Об этом сообщает Информатор.

Указано, что эта проблема обострилась после Нового года.  Каждый день свет отключают на 12 и больше часов.

"Без света на регулярной основе оставалось порядка 700 домов. По словам жителей, температура в некоторых домах опускалась до 5 градусов тепла… Сотрудники ДТЕК реагируют на заявления – приезжают, что-то чинят, но спустя короткое время свет все равно пропадает", – говорится в сообщении.

После диалога с представителем железной дороги и главой Самарской районной администрации Юрием Федько жители освободили проезжую часть и движение транспорта восстановилось.

На месте также присутствовали сотрудники патрульной полиции и представители железной дороги.

На данный момент стороны достигли следующего консенсуса: представители властей района, ДТЕК и железной дороги в ближайшее время собираются на круглый стол и находят пути решения проблемы.

"До этого момента глава администрации попросил жителей уменьшить мощность потребления, чтобы избежать срабатывания автоматов и избежать аварийных отключений, он в свою очередь пообещал, что аварийная бригада будет дежурить круглосуточно на проблемном участке, чтобы жители не оставались без света на такие длинные промежутки времени", – пишет издание.

Позже ДТЭК прокомментировали ситуацию:

«Можливою причиною аварійних відключень електропостачання у селищі Північне є несправності у мережі Української залізниці.

Джерелом живлення для ОСР ДТЕК Дніпровські електромережі є електрообладнання оператора системи розподілу «Українська залізниця», тому безперебійність електропостачання мереж безпосередньо залежить від справності роботи електрообладнання «Української залізниці».

Відповідальність за справний технічний стан мереж та розподільних підстанцій несе власник. Обов'язком Української залізниці є обслуговування та усунення поломок на своїх мережах та своєму електрообладнанні. ДТЕК Дніпровські електромережі не має права виконувати роботи на обладнанні та мережах іншого ОСР у межах чинного законодавства.

Жителі селища Північне неодноразово зверталися до ДТЕК Дніпровські електромережі зі скаргами на якість електропостачання. ДТЕК як відповідальна компанія оперативно реагувала на скарги клієнтів і неодноразово направляла бригади для ретельної перевірки роботи мереж. Кожна заявка була відпрацьована спеціалістами компанії безпосередньо на місці. Порушень у роботі своїх мереж компанією жодного разу виявлено не було. Для вирішення ситуації та пошуку проблеми ДТЕК Дніпровські електромережі звернулася до оператору системи розподілу Українська Залізниця, на чиєму балансі знаходяться мережі та трансформаторні підстанції, які є джерелом електропостачання для мереж ДТЕК Дніпровські електромережі, з метою спільного пошуку причин неполадок у роботі обладнання.

За інформацією Самарської районної ради та представників Залізниці ситуацію врегульовано та електропостачання для мешканців селища відновлено ввечері 15.01.2022 силами спеціалістів «Українська Залізниця». ДТЕК Дніпровські електромережі не відповідає за цю ситуацію, тому як робота мереж забезпечується електрообладнанням стороннього оператора.

ДТЕК Дніпровські електромережі діє на користь своїх клієнтів, поділяє цінності суспільства та розуміє, що наявність постійного та безперебійного електропостачання – запорука безпеки та комфорту мешканців області. Компанія розуміє складність ситуації, тож сьогодні, 16.01. спеціалістами компанії додатково ініційована перевірка тепловізорами своїх мереж для виявлення слабких місць, щоб уникнути можливих неполадок у майбутньому. Також ініційовано створення комісії за участю представників Української Залізниці для комплексної перевірки роботи всього електрообладнання у селищі Північному», - сказано в сообщении.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив