У миколаївських шпиталях для пацієнтів з COVID-19 передбачено 1417 ліжок, - Олександр Трайтлі

21.10.2020 в 10:33
У миколаївських шпиталях для пацієнтів з COVID-19 передбачено 1417 ліжок, - Олександр Трайтлі

У миколаївських шпиталях для пацієнтів з COVID-19 передбачено 1417 ліжок, - Олександр Трайтлі

Під час онлайн-брифінгу, заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі поінформував, що за дорученням Міністра охорони здоров’я Максима Степанова було здійснено поділ на два блоки лікарень, які надають стаціонарну допомогу особам з підозрою на COVID-19 та хворим з підтвердженим випадком коронавірусної інфекції.

Перший блок – це ті заклади охорони здоров’я, які повністю перепрофільовуються під лікарні, які будуть надавати допомогу громадянам з підтвердженим випадком або з підозрою на COVID-19, а саме Миколаївська міська лікарня № 1 (150 ліжок); Миколаївська міська лікарня № 5 (230 ліжок); Первомайська центральна районна багатопрофільна лікарня (90 ліжок); Новоодеська центральна районна лікарня (80 ліжок); Новобузька центральна районна лікарня (135 ліжок) та Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб (110 ліжок).

Крім того, Олександр Трайтлі зазначив, що Миколаївський обласний протитуберкульозний диспансер додано до переліку закладів, що надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. Хворі на COVID-19 будуть лікуватися в окремо розташованому корпусі, в якому немає хворих на туберкульоз. На даний час вже розпочато та тривають роботи з укомплектування відділення обладнанням та медперсоналом.

«На сьогодні планується розмістити там 100 ліжок, в цілому проєктна потужність становить близько 250 ліжок», - повідомив він.

Разом з тим, до другого блоку відносяться заклади охорони здоров’я, в яких лише в певних відділеннях, які зарезервовані під COVID-19, буде надаватися допомога громадянам з підтвердженим випадком або з підозрою на коронавірусну інфекцію, це Вознесенська міська багатопрофільна лікарня (66 ліжок); Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня (56 ліжок); Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня (25 ліжок), Миколаївська дитяча лікарня № 2 (50 ліжок); Баштанська районна багатопрофільна лікарня (25 ліжок); Миколаївська центральна районна лікарня (40 ліжок); Миколаївська міська лікарня № 3 (200 ліжок); Миколаївський міський пологовий будинок № 1 (60 ліжок).

Олександр Трайтлі зазначив, що загальна кількість ліжок у шпиталях Миколаївської області, станом на 19 жовтня, які будуть надавати допомогу пацієнтам з підтвердженим випадком або з підозрою на COVID-19 становить 1417 ліжок.

«Ми майже на 400 одиниць збільшили кількість ліжок, які будуть надавати допомогу відповідній категорії осіб. Тому, хочу заспокоїти жителів Миколаївської області, в тому плані, що на сьогодні є достатня кількість ліжок за оперативною інформацією», - розповів він.

Крім того, Олександр Трайтлі повідомив, що було оптимізовано та переглянуто маршрути госпіталізації пацієнтів, на сьогодні є чотири алгоритми, які розроблені по госпіталізації:
- дорослих хворих на COVID-19;
- хворих дітей на коронавірусну інфекцію;
- пацієнтів по наданню амбулаторно-клінічної допомоги;
- пацієнтів, які потребують екстреної госпіталізації з приводу різного роду захворювань, наприклад, серцево-судинних, судинно-мозкових, потребують хірургічної, травматологічної тощо допомоги.

«Основним пріоритетом при формуванні маршрутів стала територіальна приналежність та наявність вільних місць», - зазначив Олександр Трайтлі.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (1)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив