Николаевский пенсионер решил эвакуироваться в Одессу пешком

10.04.2022 в 18:40
Николаевский пенсионер решил эвакуироваться в Одессу пешком

Николаевский пенсионер решил эвакуироваться в Одессу пешком

Известный в Николаеве своими многочисленными пикетами возле различных административных зданий пенсионер Анатолий Ильченко решил эвакуироваться из города Николаева в Одессу пешим порядком.

Ильченко сообщил «Новостям-N», что его не взяли в бесплатный эвакуационный автобус – это и стало причиной такого решения.

Я прочитав у «Новинах-N», що Сенкевич сайт створив, де можно записатись на евакуацію. Десь три тижні тому я записався на цьому сайті на евакуацію до Одеси, а там, думаю, вже потяги їздять, там кудись доберуся. Я чув, що день-два і дзвонять волонтери, кажуть, звідки відправляється автобус, щоб я міг поїхати, але за три тижні ніхто мені не подзвонив, – рассказал он.

После трех недель ожидания пенсионер с удивлением прочитал информацию о том, что эвакуационные автобусы отправляются из города полупустые.

Напівпорожні автобуси, їх кількість зменшують, а чому ж мені не подзвонили, не взяли? – возмутился он.

Затем один из волонтеров сообщил пенсионеру информацию о том, что из Николаева уходят автобусы в Германию и дал номер ответственной чиновницы.

- Я їй подзвонив і сказав, що мені 68 років, інвалід, що я хочу виїхати. Вона пообіцяла мене у резерв. Я запитав: «А резерв, це як?». «А це можемо взяти, а можемо і не взяти», - відповіла вона. Потім вона підказала, що це переноситься на понеділок або вівторок, в зв’язку з введенням комендантської години в Одесі, – отметил он.

Позже чиновница сообщила Ильченко, что эвакуировать его не будут.

Вона мене порадувала, що не будуть мене брати. Шукайте способи і самі якось евакуйовуйтесь. Мене це просто обурило, ну ось таке відношення. Сенкевич постійно закликає евакуюватись, він створив сайт, ну я записався, – добавил он.

Не дождавшись помощи от чиновников, Ильченко принял решение отправиться в Одессу пешком.

Я сьогодні підійшов до таксиста і спитав, скільки до Одеси. Сказав, що 2000. У мене немає таких грошей. Я просто зберуся, а завтра вранці вийду та буду йти пішки до Одеси. А що мені робити? – заключил пенсионер.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости
Архив