Георгиев единственный подал документы на конкурс, - замглавы ОГА Киндратив

14.07.2017 в 13:44
Виталий Киндратив

Виталий Киндратив

Заместитель председателя Николаевской облгосадминистрации по социальным, гуманитарным вопросам Виталий Киндратив рассказал, как проходил конкурс на должность начальника областного управления здравоохранения.

Об этом он поведал в комментарии «Новостям-N».

-Згідно Закону України про державну службу орган управління оголошує конкурс і розміщує об'яву в себе на сайті. На протязі 15 днів був збір документів та прийняття заявок, після цього на конкурс подалась одна людина — головний лікар обласного тубдиспансеру Павло Гєоргієв. У попередньому конкурсі у нас не було жодного кандидату. Гєоргієв пройшов тести, завдання і пройшов співбесіди. Після цього в мене була з ним комунікація, ми побували у нього в тубдиспансері, подивились, як він працює. Наразі, згідно Закону “Про очищення влади” та “Про запобігання прояву корупції” він проходить перевірку. Якщо він не має ніяких проблем і гідно пройде перевірку, то одразу долучиться до команди держадміністрації, - рассказал Киндратив.

Напомним, как сообщали "Новости-N", исполняющий обязанности начальника Николаевского областного управления здравоохранения Юрий Дячук ушел в отпуск, после которого на свою должность он уже не вернется.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив