«Если ад существует, я побывал в нем дважды», - вернувшийся в Николаев из плена защитник Мариуполя

«Если ад существует, я побывал в нем дважды», - вернувшийся в Николаев из плена защитник Мариуполя

«Если ад существует, я побывал в нем дважды», - вернувшийся в Николаев из плена защитник Мариуполя

Защитник Мариуполя и «Азовстали», руководитель ИА «Украинская Медиа Группа» Артем Дыбленко вернулся из вражеского плена в Николаев.

На своей странице в «Фейсбук» украинский воин написал, что дважды побывал в аду — первый раз в Мариуполе и на «Азовстали», а второй — в российском СИЗО, где его и побратимов пытались «разрушить» побоями, издевательствами и голодом.

Сейчас Артему необходима помощь для покупки нового обмундирования, так как свое он сжег на «Азовстали», чтоб оно не досталось оккупантам — он намерен вернутся в строй.

Ниже приводим пост Артема Дыбленко с его страницы в «Фейсбук».

«Я повернувся.

Якщо ад існує, то я побував в ньому двічі.

Спочатку Маріполь та «Азовсталь», які російські п*дараси буквально рівняли будинок за будинком, будівля за будівлею.

Потім російське СІЗО, де російські п*дараси намагалися вже «зруйнувати» мене та сотні моїх побратимів. Били чим тільки можна – руками, ногами, палками, – били струмом, морили голодом. Чотири місяці, день в день. Я не буду розказувати в деталях, як проходив мій день. Повірте, це був ад.

Але я вистояв. Мої побратими вистояли. Хоча когось вже нема в живих…

Навіщо я це пишу, навіщо публікую своє фото? Не для того, щоб викликати у вас жаль чи співчуття. А для того, щоб ви розуміли, що «там» відбувається. Хоча, впевнений, ви все і без мене знаєте.

P.S. Ви запитуєте мене, чим мені допомогти. Нижче публікую картки. Допомогу можете надсилати туди. Я залишив в «Азовсталі» всю свою амуніцію, з якою пройшов Донецький аеропорт. Ну як залишив, спалив, щоб п*дарам не дісталась. Ну і щоб скоріше повернутися в стрій. Війна ж завтра не закінчиться, та ще й на росії нових «вояк» мобілізують.

Приват
4731 2196 0039 7024


Моно
5375 4141 1309 2430

Хто дочитав до кінця, хочу повідомити, що тепер всі мої дописи будуть українською)»

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив