Губернатор Савченко вместе с Кличко «заманят» Шварценеггера на Николаевщину

06.10.2018 в 23:02
Губернатор Савченко вместе с Кличко «заманят» Шварценеггера на Николаевщину

Губернатор Савченко вместе с Кличко «заманят» Шварценеггера на Николаевщину

Братья Виталий и Владимир Кличко помогут руководству Николаевской области привезти Арнольда Шварценеггера в городище «Дикий Сад».

Об этом рассказал председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко во время встречи с журналистами «#Маю силу відповідати».

Ми працюємо над цим питанням. Я вже мав розмову з Віталієм і Володимиром Кличко. У нас було декілька розмов, коли ми тільки починали тему з Конаном, і ми тоді, спілкуючись з Віталієм і Володимиром, вирішили у такий спосіб: головне привезти Шварценеггера в Київ, а потім вмовити приїхати його до Миколаєва. І в такий спосіб ми почали містифікувати це, - поделился глава ОГА, отметив, что считает братьев Кличко основателями современного бокса.

Председатель облгосадминистрации сделал акцент на том, что он приглашал разных людей, и с приглашением Арнольда Шварценеггера могут возникнуть некоторые технические проблемы и на сегодняшний день ищут варианты решения.

-Для Миколаївщини це буде подією. Мені краще, щоб він приїхав у наступному році, коли ми розбудуємо ще більше Дикий Сад, голограми та інше. Проте це не означає, що ми не будемо нічого робити, щоб він приїхав у цьому році. Ми поїдемо до Києва, будемо його агітувати, я буду звертатися. І якщо він, як наші легенди боксу, піде на зустріч із Президентом, то я буду просити Президента, щоб він допоміг нам, і так може статися, що він і разом із Президентом до нас приїде, – предполагает возможные варианты события Савченко.

Руководитель области уверен, что приезд Шварценеггера наконец-то добавит положительного имиджа Николаевщине.

Але ми не покладаємо рук і зараз ведемо переговори з організаторами заходу. Бо приїзд Шварценеггера - це не завдання тільки мені, як голові ОДА, це завдання кожному миколаївцю, який хоче, щоб на область привернули увагу в позитивний спосіб. Бо якщо ми з ранку до вечора будемо писати, що все погано - у нас то ДТП, то діти захворіли, то якісь чиновники не так працюють. Ми дійсно будемо так виглядати і нічого не зміниться, - добавил Алексей Юрьевич.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив