Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1107
.Порція "негрустина": смішні жарти на день (ФОТО)
Докладніше
31.08.2022 в 14:38
1483
0

Ви хоч раз зустрічали казку, щоб там Василина Премудра богатиря помила, нагодувала і спати поклала? Чому цим постійно займається Баба-Яга?

Названо тривожні ознаки цукрового діабету другого типу
Докладніше
31.08.2022 в 13:52
992
0

Важливо вчасно помітити захворювання.

Захисника України обурила нова пісня Івана Дорна (ВІДЕО)
Докладніше
31.08.2022 в 12:04
1046
0

Юрко Юрченко бореться проти російських загарбників у добровольчому батальйоні ОДЧ Карпатська січ.

Прокинулися і відразу посміхнулися: забавні анекдоти для позитивного настрою з самого ранку
Докладніше
31.08.2022 в 11:34
1972
0

Чоловік, супроводжуючи мене по магазинах, завжди вимовляє героїчну фразу: "Кинь мене тут і йди далі сама!"

Посміхнись на всі 32: гуморні анекдоти для підняття настрою
Докладніше
31.08.2022 в 10:53
13368
0

Оформляю у банку картку. Дають договір на кілька аркушів, починаю читати. Чую від операціоніста обурене "Ви що його зараз весь читати будете?"

Жарти, які зроблять ваш ранок незабутнім: добірка веселих анекдотів (ФОТО)
Докладніше
31.08.2022 в 09:34
11186
0

Ідеальний чоловік - це людина, яка все робить правильно в сімейному житті, але все одно дає якийсь привід, щоб можна було причепитися.

Знайдена найнезграбніша у світі кішка (ВІДЕО)
Докладніше
31.08.2022 в 08:48
20516
0

Їй часто дуже не щастить.

Сміх без причини – ознака гарного настрою: веселі анекдоти на ранок
Докладніше
31.08.2022 в 08:06
7181
0

Помічено, що в деяких кухарів, побачивши несвіжі продукти, виникають свіжі ідеї.

Названо найкорисніші види літніх ягід
Докладніше
31.08.2022 в 07:38
1607
0

Важливо їсти ягоди кілька разів на тиждень.

Досить сумувати - вихідні почалися: гуморні жарти на ранок
Докладніше
31.08.2022 в 06:49
5391
0

Коли я їй запропонував вийти за мене заміж, вона впала зі стільця, стрибала на ліжку, хвилин 15 бігала квартирою від щастя і потім відповіла: "Я подумаю".

Не залиште смутку шансів: порція прикольних анекдотів на ранок (ФОТО)
Докладніше
31.08.2022 в 06:08
2288
0

Люди, які переходять на червоний, вам так важливо, щоб у вашій смерті винен саме автомобіліст?

З гарним настроєм можна згорнути гори: смішні анекдоти на ранок (ФОТО)
Докладніше
31.08.2022 в 05:32
2524
0

Аплодувати політикам за те, що вони збудували школу, лікарню чи ще щось на державні кошти, — все одно що аплодувати банкомату за те, що він видав вам ваші власні гроші.

Жарти, які зроблять ваш день незабутнім: добірка веселих анекдотів
Докладніше
31.08.2022 в 04:32
2060
0

Проведіть день позитивно та весело з нашими анекдотами.

NASA запускає місію Artemis 1 на Місяць (ВІДЕО)
Докладніше
31.08.2022 в 02:41
722
0

У рамках тестової місії Artemis 1 космічний корабель Orion попрямує до Місяця, на орбіті якого він буде кілька тижнів.

Названо тривожні симптоми хвороб серця
Докладніше
31.08.2022 в 00:46
1792
0

Одна з найголовніших причин високої смертності в Україні.