Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1059
Позитив у фотографіях з котейками
Докладніше
04.10.2022 в 16:35
3428
0

Пустотливі, милі, забавні та чарівні котейки для вашого відмінного настрою!

Дивні та несподівані пасажири метро (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 15:56
984
0

Чергова порція фотографій для охочих дізнатися, кого можна зустріти під час звичайної поїздки в метро.

У сім'ї командувати має хтось одна! Смішні анекдоти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 15:05
3438
0

Дехто із задоволенням згадує помилки молодості… Декому за них соромно… А дехто з ними спить на одному ліжку все життя…

Позитив у фотографіях з тваринами (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 14:35
6497
0

Чудова, як завжди, колекція фотографій з тими, хто завжди викликає у нас усмішку і дарує позитивні емоції!

Опишіть коротко вашу відпустку. - Вжик! Найкращі анекдоти про відпочинок (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 13:52
2399
0

- Що відбувається?! У номері радіатор гріє, чайник свистить, радіо та телевізор кричать. Світло всю ніч горить, спати неможливо!

Захоплюючі фотографії із серії "до і після"
Докладніше
04.10.2022 в 13:06
1899
0

Перетворення когось чи чогось — це завжди захоплююче видовище, тому що порівняння того, що було з тим, що стало, демонструє, як правило, дуже помітні зміни. А на це завжди цікаво подивитись.

Нові фотографії з прикладами безбаштової подачі страв
Докладніше
04.10.2022 в 12:36
1643
0

Заклади швидкого харчування не зупиняються на досягнутому, вигадуючи нові і нові оригінальні, на їхній погляд, способи подачі страв, щоб здивувати своїх гостей.

Купила чай для схуднення, нічого так, з тортиком піде: смішні жарти про дієту (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 11:55
11103
0

Лікар довів до непритомності пацієнтку, що пройшла процедуру ліпосакції, простою фразою: "Ви скоро видужаєте".

Стріт-арт у занедбаних місцях (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 11:02
1448
0

Іспанський вуличний художник Давид Лосано використовує сірі та неживі стіни занедбаних будівель як полотно для своїх графіті, на яких він зображує персонажів поп-культури у своєрідному стилі.

Моргнув на лекції – відстав на цілий аркуш: прикольні жарти про студентів
Докладніше
04.10.2022 в 10:35
2112
0

— Чому ваша дипломна робота складається із однієї сторінки?

Суцільні казуси та упси (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 09:45
6675
0

Раптово, здивування, затьмарення… Приблизно так відбуваються несподівані неприємності, до яких людина ніколи не готова.

Незвичайні та прикольні речі із "секонд-хенду" (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 08:34
20655
0

Якщо ви втомилися від одноманітності навколишніх предметів, то найкращий спосіб додати різноманітність у своє життя - це похід в магазин "секонд-хенд", де можна побачити безліч предметів і речей у різних варіаціях.

Бити окупантів треба так, щоб Талібан хрестився: смішні анекдоти на злобу дня (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 07:07
19678
0

Найкращі жарти із соцмереж, які піднімуть настрій усім українцям без винятку.

Прикольні стоп-кадри (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 06:54
3676
0

Невелика колекція кумедних знімків, зроблених у найвдаліший момент.

Смішні анекдоти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 06:07
3176
0

1. Середньовічний спам. У 15 столітті принц чекає листи від коханої... три дні і три ночі чекає... прилітає поштовий голуб... щасливий принц відкриває послання, а там "ку мечі... недорого".

Не домогосподарка, а хаусменеджер: кумедні анекдоти про жінок (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 05:55
3289
0

Як каже одна моя знайома домогосподарка: "У будь-якій незрозумілій ситуації йди готувати. Що б не трапилося, все одно після цього всі захочуть їсти".

Навчав із донькою уроки… Гірше тільки з дружиною шпалери клеїти: прикольні анекдоти про спадкоємиць (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 04:41
5813
0

– Переконала нашу восьмирічну дочку, що ненавиджу звук пилососу. Тепер вона починає пилососити щоразу, коли злиться на мене.

Старі сімейні фотографії по-новому
Докладніше
04.10.2022 в 01:38
1910
0

Як завжди, тепла і багата на приємні спогади колекція фотографій, за допомогою яких люблячі один одного і близькі люди зображують дорогі моменти своїх зустрічей.

Шопінг із дружиною витримає лише найсильніший (ФОТО)
Докладніше
04.10.2022 в 00:53
2970
0

У житті майже кожної жінки бувають моменти, коли вона свариться зі своїми подругами і їй нема з ким піти по магазинах. Тоді в хід йдуть будь-які аргументи, умовляння і домовленості, в результаті яких цей почесний (з погляду жінок), але непростий і нудний (з погляду чоловіків) обов'язок беруть на себе самовіддані чоловіки.