Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1045
Небагато фотографій: вид зверху
Докладніше
12.10.2022 в 11:00
1896
0

Запрошуємо вас на чергову віртуальну екскурсію різними місцями світу, яка покаже вам нашу планету з незвичного для людини ракурсу — з повітря.1. Дерево, що впало поперек невеликого струмка після рясного снігопаду в регіоні Таунус неподалік Франкфурта, Німеччина, 26 січня 2021 р. (фото: Michael Probst/AP Photo)2. Пташиного польоту на мешканців села, що годують качок на качиній фермі в окрузі Хуайань, провінція Цзянсу, Китай, 23 січня 2021 р. (фото: Wang Kaicheng/VCG via Getty Images)

Кілька разів, коли колективний розум допоміг людям дізнатися, що вони знайшли (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 10:30
1673
0

Учасники Reddit-спільноти  "Що це за річ?"  продовжують ділитися своїми питаннями, припущеннями та відповідями, допомагаючи розібратися у різноманітті предметів та об'єктів, призначення яких часом буває справжньою загадкою для багатьох. 1. "Що це за штука? Тверда сталь, довжиною майже з мізинець, важить приблизно близько фунта (454 г)"Відповідь: Це свинцева виска, балансир. 2. "Знайшов це в сараї будинку, що орендується нами... Отвір на пальці і зверху. З маленькою ручкою. Усередині порожнина — як труба. Для чого це використовується?"Відповідь: Це олійна лампа. 3. "Що це за штука? Виявив на стіні англійського будинку, гадаю, вікторіанської епохи".

Анекдоти для настрою
Докладніше
12.10.2022 в 10:00
5053
0

1. Субота і неділя – це два дні, коли можна прокинутися раніше і заткнути рота набридлому будильнику! 2. Мозок людини влаштований дивним чином. Він працює постійно з моменту народження до моменту покупки смартфона. 3. Їдальня. Графік роботи: з 10 до 20. Обід з 13 до 14. 4. Москвич потрапив у Делі та взяв напрокат машину. За годину їзди, обурений, він зупинився біля поліцая: - У багатьох країнах автомобілі рухаються праворуч дороги, в деяких - лівою. А де належить їздити у вас? - Там, де тінь, - ліниво відповів поліцейський. 5. 6. – А я розводжу людей. - Шахрай, чи що? - Ні, таксист. 7. - Чому пасічник, коли збирає мед, одягає на голову сітку? - Якщо його бджоли потім впізнають, то йому хана. 8. Листування: - Превед, угоди, хто я? - Зважаючи на все, чемпіон світу з російської мови без правил? 9. Будь-яка жінка знає, що немає нічого кориснішого в господарстві, ніж чоловік, який відчуває свою провину. 10. Думки про те, що треба сісти на дієту, приходять зазвичай після ситного обіду і зникають за півгодини до вечері... 11. 12. У тролейбусі літня жінка намагається поступитися місцем дуже худому молодому чоловікові: - Присідай бідненький, ти що ж худий такий? Хворієш чи що? - Ні дякую. Студент я. 13. Тест на порядність. Вставте відсутні букви в слово: .. У .. НЯ. Якщо у Вас вийшло "КУХНЯ", ви – порядна людина. 14. В Америці завжди гостро стояла проблема нелегальних мігрантів. Запитайте будь-якого індіанця, чи він підтвердить. 15. - Я собі хлопця знайшла, але він такий некрасивий, і в ліжку ніякий, але грошей у нього - сила-силенна. - То ти собі не хлопця знайшла, а роботу... 16. 

Свіжих демотиваторів порція
Докладніше
12.10.2022 в 09:30
2376
0

Щоденна збірка прикольних демотиваторів на будь-який смак для всіх читачів! Сьогодні у випуску: про незвичайну ватерлінію, про перетворення продуктів, про котячі лапки перед обідом, про челябінський спосіб пити чай, про каток, що втомився, і багато іншого!

Двійники знаменитостей (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 08:30
4814
0

Британська агенція талантів  Lookalikes  спеціалізується на пошуках двійників знаменитостей та організації заходів за їх участю. У їхній онлайн-галереї можна побачити понад 1000 "якісних" двійників з усього світу, один в один схожих на відомих осіб зі світу кіно та телебачення, спорту, політики, музики, з художньої літератури, Голлівуду і навіть королівської родини. Ліва (верхня) фотографія - справжня знаменитість, решта - її двійники.Анджеліна Джолі та Бред ПіттАнгела Меркель

Емоції та настрій у фотографіях
Докладніше
12.10.2022 в 08:00
2332
0

Пропонуємо до вашої уваги чергову колекцію фотографій, перегляд яких занурює в океан емоцій та різних відтінків настрою!

Дива у фотографіях
Докладніше
12.10.2022 в 07:30
1270
0

Ви знаєте, навіщо може знадобитися в'язана маска на все обличчя, як виглядає Бетмобіль Бетмена, що погладшав, і як впливає на швидкість друку клавіатура з сиру? Після перегляду цієї колекції фотографій ви знайдете відповіді на запитання, але не все!

Анна Кошмал показала гнівні повідомлення від зірки Сватів (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 05:44
2346
0

Більшість російських акторів із серіалу Свати підтримують криваву політику глави Кремля.

Юрій Великий зробив нову пародію з Володимиром Золкіним (ВІДЕО)
Докладніше
12.10.2022 в 02:13
9147
0

Актор разом із Анастасією Оруджовою та Володимиром Золкіним зробили пародію на телефонну розмову полоненого російського агресора з дружиною.

Охоронець Louis Vuitton потрапив у скандал, вдаривши дитину по обличчю (ВІДЕО)
Докладніше
12.10.2022 в 01:06
912
0

Хлопчик хотів зробити селфі під час того, як у музеї проходив закритий Тиждень моди.

Сергій Притула відкрив "збір помсти"
Докладніше
11.10.2022 в 22:35
728
0

Кошти будуть направлені на купівлю дронів-камікадзе RAM ІІ UAV. Шоумен заявив, що Росія розлютила українців.

Доброзичливі мініатюрні конячки (фото)
Докладніше
11.10.2022 в 21:52
1281
0

Міні-коні розумні та доброзичливі, і в даний час часто використовуються як допомога для людей з обмеженими можливостями. Деякі з цих мініатюрних коней є одними з найменших у світі.

Пугачова перервала мовчання після масованих атак по Україні
Докладніше
11.10.2022 в 21:06
1449
0

Знаменита співачка, яка вдруге залишила країну-агресора, відзначила, що дуже важливо відрізняти правду від брехні.

Дитячий сон дуже корисний для нервової системи батьків: жарти на "вічну" тему батьків і дітей (ФОТО)
Докладніше
11.10.2022 в 18:35
1752
0

Нова порція анекдотів про дітей та батьків, які подарують вам усмішку цього дня.

Блогер випадково зняв на відео поблизу білу акулу (ВІДЕО)
Докладніше
11.10.2022 в 17:54
766
0

Морський хижак потрапив на відео у своєму природному середовищі. Чоловік прийняв його за субмарину.