Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1040
Названы тревожные симптомы «тихого» инсульта
Докладніше
15.10.2022 в 02:33
979
0

Какие признаки могут говорить о развитии «тихого» инсульта.

Як послухаєш жінок, то у всіх геніальні діти! І все від чоловіків-ідіотів: кумедні жарти про найменших
Докладніше
15.10.2022 в 00:48
1867
0

Батьки часто казали мені: "Ось будуть свої діти, тоді зрозумієш". Судячи з того, що я все незаміжня, але вже почала щось розуміти, десь мої діти таки ростуть.

Вчені за формулою визначили найкрасивіших кішок. (ФОТО)
Докладніше
14.10.2022 в 23:36
1267
0

Мордочки кішок зіставили із «золотим перетином».

Названо симптоми тахікардії, які не можна ігнорувати
Докладніше
14.10.2022 в 22:54
2704
0

Прискорене серцебиття - часте явище.

Дай людині рибу, і вона наїсть. Дай людині вудку, і вона нажереться: смішні анекдоти для ваших усмішок
Докладніше
14.10.2022 в 22:08
2690
0

П'яні рибалки вночі спіймали русалку. На ранок виявилося, що це сом, і всім стало смішно і трохи соромно.

Періс Хілтон зізналася, що пережила сексуальне насильство
Докладніше
14.10.2022 в 21:34
831
0

У школі Прово-Каньйон над знаменитістю та іншими ученицями проводили насильницькі медогляди.

Позитив у фотографіях з тваринами (ФОТО)
Докладніше
14.10.2022 в 18:56
2168
0

Чудові та чарівні брати наші менші, які викликають посмішку та дарують приємні емоції!

Мережа підкорив пес, який обожнює розмовляти з господаркою (ВІДЕО)
Докладніше
14.10.2022 в 18:07
5175
0

Цей пес не збирається тримати свою незадоволеність при собі.

Немає нічого романтичнішого, ніж прокидатися від СМСки про прихід коштів на картку: веселі жарти про гроші
Докладніше
14.10.2022 в 17:35
1371
0

Ну чому нормальні люди знаходять у зимових речах гроші, а я фантики та хусточки з торішніми соплями?

Названо симптом раку, який можна помітити вранці
Докладніше
14.10.2022 в 16:54
2455
0

Прислухайтеся до свого здоров'я.

Мережа підкорив кіт, який заспокоїв господарку, що плаче (ВІДЕО)
Докладніше
14.10.2022 в 16:08
9563
0

Ролик переглянули вже 15 мільйонів разів.

У Мережі з'явився емоційний лист Анджеліни Джолі Бреду Пітту
Докладніше
14.10.2022 в 15:45
1118
0

Знаменитість розповіла, що за останні роки бачила безліч неуважної поведінки до себе.

Померла мати Шона Пенна, актриса Айлін Райан
Докладніше
14.10.2022 в 13:55
1241
0

Відома кінозірка померла в неділю, 9 жовтня, у своєму будинку в Малібу, штат Каліфорнія.

Їжачок, що посміхається, став новою зіркою Мережі (ВІДЕО)
Докладніше
14.10.2022 в 12:37
10214
0