Збірна України програла команді Шотландії у груповому турнірі Ліги націй

Футболісти збірної України поступилися у гостях національній команді Шотландії у своєму четвертому поєдинку групового етапу Ліги націй УЄФА з рахунком 0:3.

Матч проходив на арені "Хемпден Парк" у Глазго.

Першу половину гри збірна України, незважаючи на суттєві проблеми з організацією біля центральної лінії, навіть лідирувала з невеликою перевагою за параметром володіння м'ячем, проте не змогла витягти з цього жодної вигоди для себе.

У другому таймі українці взагалі нічого не змогли протиставити збірній Шотландії.

Спочатку на 70-й хвилині Джон Макгінн точно пробив у правий нижній кут воріт Анатолія Трубіна, а після цього Ліндон Дайкс зробив дубль на 80-й та 87-й хвилинах після ударів головою з району одинадцятиметрової позначки.

Зазначимо, що шотландці 21 раз пробили по воротах Анатолія Трубіна, 7 з яких припали до воріт, тоді як збірна України змогла відповісти всього трьома неточними ударами.

Тепер турнірна таблиця групи 1 Ліги В після 4-х турів виглядає так:

1. Шотландія – 9 очок;
  2. Україна – 7;
  3. Ірландія – 4;
  4. Вірменія – 3.

Відомо, що збірна України завершить груповий турнір Ліги націй матчами з Вірменією (24 вересня) та Шотландією (27 вересня).