Житель Миколаєва сам вимагав повістки, але лише з третьої спроби потрапив до ЗСУ
![Житель Миколаєва сам вимагав повістки, але лише з третьої спроби потрапив до ЗСУ Житель Миколаєва сам вимагав повістки, але лише з третьої спроби потрапив до ЗСУ](http://img.novosti-n.org/upload/news/830943.jpg)
Житель Миколаєва сам вимагав повістки, але лише з третьої спроби потрапив до ЗСУ
Житель Миколаєва Володимир хотів потрапити до тероборони – йому відмовили через відсутність досвіду. Тричі ходив у центр комплектування та попросив повістку.
Історію Володимира розповіли журналісти « Суспільного ».
До повномасштабного вторгнення чоловік працював слюсарем. З початком великої війни став допомагати в обороні Миколаєва: копав окопи, бліндажі.
"Сказали, що потрібна допомога на Широкобальському мості. Копали протягом двох днів, потім познайомився з хлопцями, які привозили блоки для зміцнення, та почав їздити з ними", - згадує військовослужбовець.
За два тижні звернувся до знайомих, щоб вступити до лав тероборони. Там Володимиру відмовили, посилаючись на відсутність досвіду. У ТЦК двічі говорили, що він не входить в першу чергу резервістів. За станом здоров'я чоловік обмежено придатний.
«Кажу: «Добре, я зачекаю». І пішов шукати повістку. Знайшов повістку в АТБ, там роздавали. Підійшов, кажу: «Можете дати мені повістку?». Вони стоять, дивляться на мене такими очима, кажуть: «У сенсі! Та ладно». Виписали, говорю: «Дайте ще одну, якщо мене знову не приймуть», — розповідає він.
До навчального центру боєць потрапив після третього самостійного звернення до ТЦК. Після цього за розподілом був стрільцем, помічником гранатометника у 79-й бригаді.
Згодом Володимира перевели на посаду механіка-водія. Втім, попрацювати не встиг. У вересні 2023 року отримав поранення.
«Почали ззаду крити нас, така "каша" була. Секунд за п'ять опритомнів, хочу вставати, встаю і падаю. Повністю перебило малогомілкову кістку, суглоб знизу. Після цього хлопці ще півтора кілометри на собі тягли», – каже він.
Попереду було вісім місяців реабілітації, нині у нозі Володимира пластина. Для подальшої служби як обмежено-придатного чоловіка направили до відділу Миколаївського РТЦК та СП.
«Я зараз переважно займаюся медициною, відвозимо людей на військово-лікарські комісії. У нас повністю вся рота охорони набрана хлопцями з передка, після "нуля", абсолютно. Хто не був, тих уже перевели до бойових бригад», - розповідає чоловік.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)