Як реєстр «Оберіг» допоможе шукати ухилістів
![Як реєстр «Оберіг» допоможе шукати ухилістів Як реєстр «Оберіг» допоможе шукати ухилістів](http://img.novosti-n.org/upload/news/839435.jpg)
Як реєстр «Оберіг» допоможе шукати ухилістів
Заступник начальника мобілізаційного відділу ТЦК Солом'янського району Києва Павло Литвин розповів, що наразі сервіс "Оберіг" збирає інформацію з різних реєстрів. Наприклад, платників податків. Тому за цими даними ТЦК може знайти роботодавця військовозобов'язаного, який розшукується, і через нього організувати прибуття цієї людини у військкомат.
"Паперовий облік військовозобов'язаних мав суттєвий недолік: людина формально перебувала на обліку, а реально ТЦК не знало, де її шукати. Начебто маємо десятки тисяч військовозобов'язаних, а поповнити армію кимось. Спробуй, вручи повістку, якщо людина не відчиняє тобі...", - зазначив Литвин в інтерв'ю hromadське.
За його словами, територіальний центр комплектування як установа працює цілодобово, проте це не означає, що послуги надаються 24/7. Відомо, що людей, котрі захочуть під час комендантської години стати відвідувачами ТЦК, мають передати поліції як порушників, а іншою причиною є людський чинник.
"У нас працюють і цивільні, а їхній робочий день - з 9 до 18, вони мають перерву на обід та вихідні в суботу та неділю. Військовослужбовці ТЦК загалом перебувають на службі цілодобово. Але ось я пробував цілий день працювати, так на третю добу. просто падав із ніг", - зазначив працівник ТЦК.
Він вважає, що рішення про цілодобову роботу ТЦК є популізмом, адже організувати цілодобовий прийом громадян неможливо, для цього доведеться запроваджувати три штати працівників.
"Навіть якщо приймати людей з 5 години ранку до опівночі - це вже два штати працівників. А наш штат розрахований на 8-годинну роботу з навантаженнями мирного часу", - наголосив Литвин.
Він додав, що з 18 травня 2024 року, коли в країні розпочався двомісячний термін щодо обов'язкового оновлення облікових даних, щодня до ТЦК Солом'янського району Києва звертається близько 400 громадян, половина з них приходять, щоб оновити дані.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)