У ЗСУ оцінили поточну ситуацію на фронті як «найбільш загрозливу»
![У ЗСУ оцінили поточну ситуацію на фронті як «найбільш загрозливу» У ЗСУ оцінили поточну ситуацію на фронті як «найбільш загрозливу»](http://img.novosti-n.org/upload/news/836688.jpg)
У ЗСУ оцінили поточну ситуацію на фронті як «найбільш загрозливу»
Заступник командира Третьої штурмової бригади і майор ЗСУ Максим Жорін оцінює ситуацію на фронті як "найбільш загрозливу" від початку повномасштабної війни. Про це він написав у своєму Telegram у середу, 8 травня.
Він нагадав, що у 2022 році на територію України вторглася "несучасна російська армія, "чмоні" та недостатня кількість офіцерів з бойовим досвідом". Але сьогодні, за словами Жоріна, воює зовсім інша армія, бо ворог вчиться та розвивається.
Заступник командира 3 ОШБр вважає, що Україна втратила багато часу, коли "тягнула з мобілізацією". У той час росіяни готувалися до нового етапу просування військ.
"Ми не знаємо точних сценаріїв — Харків, Південь, Донбас, чи все разом, ще й з певними наступальними діями на кордоні. Та до наступу вони готуються", — написав Жорін.
Військовий пояснив, що говорить про це не для того, аби викликати панічні настрої, адже впевнений, що з усім цим українці можуть справитись.
"Принаймні військові готуються, роблять та робитимуть все, що в межах наших можливостей. Але хочеться, аби вся країна була залучена і теж готувалась", — наголосив Жорін.
![Український актор зіграв у серіалі Netflix](https://img.youtube.com/vi/jwhiSMLObK0/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)