Річниця визволення Снігурівки від російських окупантів: загиблим героям поклали квіти (фото)
У п'ятницю, 10 листопада, керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, начальник управління Служби безпеки України в Миколаївській області Дмитро Неведров та радниця голови ОВА Вікторія Олійник відвідали Снігурівку з нагоди річниці її звільнення від російських окупантів.
Про це повідомляє пресслужба ОВА.
Разом із начальником Снігурівської міської військової адміністрації Іваном Кухтою чиновники підняли Державний Прапор України та вшанували пам'ять загиблих героїв і мирних мешканців покладанням квітів.
«Минув рік з того моменту, як Сили оборони України деокупували Снігурівщину, і тоді ми вперше приїхали до звільненого міста. Дякую всім місцевим, дякую партизанам, дякую кожному та кожній, хто звільняв нашу землю і продовжує це робити! Разом ми сила, разом ми непереможні!» – сказав голова області Віталій Кім.
Дмитро Неведров зазначив, що Снігурівка – це один із найбільших населених пунктів, які перебували під окупацією в Миколаївській області.
«Нашою метою було якнайшвидше вигнати ворога, щоб люди могли повернутися до своїх домівок. Вдячний жителям, які перебували в окупації і допомагали нам боротися з агресором», – додав начальник управління Служби безпеки України у Миколаївській області.
Іван Кухта зазначив, що окупація міста тривала 236 днів, а в день визволення український прапор на центральній площі міста розгорнули бійці 131 окремого розвідувального батальйону.
«Ми обов'язково відбудуємо нашу рідну Снігурівщину і вона стане ще кращою, ніж була», – запевнив голова громади.
У свою чергу Віталій Кім оглянув стан низки соціальних та освітніх об'єктів. Зокрема, облаштування укриття у школі, де навчається 680 дітей. Зараз там створюють чотири локації для офлайн-навчання учнів молодших класів, у планах – залучити до освітнього процесу всіх учнів у кілька змін.
У рамках візиту відбулася нарада, на якій начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта поділився результатами роботи за рік.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)