Працюють у надскладних умовах: у Миколаєві привітали медичних сестер з професійним святом
Щороку 12 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день медичної сестри. Напередодні цього свята у Миколаєві відзначили кращих представників цієї важливої професії.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Заступник міського голови Анатолій Петров зазначив, що медичні сестри Миколаєва – справжні професіонали, які допомагають рятувати життя та підтримувати здоров’я містян. Сьогодні, під час війни, вони працюють у надскладних умовах. Та не зважаючи на це, наші медична заклади без збоїв надають допомогу мешканцям Миколаєва. Попри війну та непростий фінансовий стан з міського бюджету виділяють кошти на оновлення лікарняних закладів.
«У бюджеті на 2024 рік на розвиток медицини ми заклали найбільшу суму у порівнянні з усіма іншими галузями. Це близько 100 мільйонів гривень», - сказав віцемер.
Для розвитку галузі місто також працює з донорами.
«Нам серйозну допомогу надають міжнародні організації. Наразі міська рада працює зі 160 міжнародними організаціями. Щодня з ними проводимо зустрічі. І перше, про що ми говоримо – розвиток медичної галузі», - зазначив Анатолій Петров.
За його словами, донори надають Миколаєву дуже важливу допомогу. Загалом від початку повномасштабного вторгнення вони передали медичне обладнання на суму, що перевищує 600 млн грн.
Петров подякував медикам за працю та разом з начальником управління охорони здоров’я Іриною Шамрай вручив їм Почесні грамоти.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)