На сайті президента України перестав працювати розділ із петиціями
02.04.2024 в 20:37
На сайті президента України перестав працювати розділ із петиціями
Сьогодні українці позбавлені можливості залишати петиції на сайті президента. Залишати підписи під уже опублікованими петиціями вони також не можуть.
Про це «Новинам-N» повідомили миколаївці, які хотіли залишити підпис під петицією, яка їх цікавить, але зробити цього так і не змогли. Причому ні за допомогою посилання на конкретну петицію, ні через сайт Президента.
Вірніше, сайт президента працює, але розділ із петиціями «лежить» - при спробі туди зайти видає помилку.
Скільки часу сайт президента видає таку помилку і чи робиться хоч щось для її усунення, невідомо. Жодних заяв, пояснень чи коментарів з цього приводу ми не знайшли.
Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляціяУ Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати водуЯк спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальникиПід Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)Nikodaycamp - літній табір для вашої дитиниМиколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку