Мистецтвом утверджуємо шлях до Європи: у Миколаївському театрі презентували прем'єру концертної програми (фоторепортаж)
![Мистецтвом утверджуємо шлях до Європи: у Миколаївському театрі презентували прем'єру концертної програми (фоторепортаж) Мистецтвом утверджуємо шлях до Європи: у Миколаївському театрі презентували прем'єру концертної програми (фоторепортаж)](http://img.novosti-n.org/upload/news/836868.jpg)
Мистецтвом утверджуємо шлях до Європи: у Миколаївському театрі презентували прем'єру концертної програми (фоторепортаж)
У четвер, 9 травня у Миколаївському художньому академічному драматичному театрі у форматі «сцена на сцені», відбулася прем'єра концертної програми «Мистецтвом торуємо шлях до Європи»
Про це повідомляє кореспондент « Новин-N ».
Яскраве сценічне дійство розповіло присутнім про сучасний європейський вибір українців, про антипатію до імперської та неволі. Не оминули увагою і сучасні події, які вже стали історією – події на Майдані, започаткував повномасштабне вторгнення у 2022 році. Особливо була підкреслена віра у швидку перемогу та воля, яка здавна властива нашому народові. Для глядачів прозвучали музичні та літературні твори - "Simply the best", "Gimme, Gimme, Gimme", "Wild dances" (пісня-переможець "Євробачення - 2024"), "Люди", легендарна партизанська композиція, що стала символом опору "Bella" Ciao», «Враже», «Повертайся живим», «Червона рута», «Білий цвіт на калині», «Перлина Україна», «Не кажіть лише мамі», «Гей, соколи». Завершилась програма виконанням яскравої пісні «Хай несе мене ріка».
Звертає увагу, що у концертній програмі яскраво біла показана вся гама почуттів людей, які зробили свій вибір та йдуть до поставленої мети, незважаючи ні на що – від розчарування, болю до несамовитої люті до впевненості у Перемозі.
Глядачі з теплом та захопленням прийняли виступ артистів та нагородили їх гучними оплесками.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)