Миколаївська спортсменка стала чемпіонкою міжнародного турніру з греко-римської боротьби

29.03.2023 в 15:21

Спортсменка з Миколаєва, вихованка ДЮСШ № 7 Юлія Голговська посіла перше місце на міжнародному турнірі з греко-римської, вільної та жіночої боротьби «TALLINN OPEN-2023».

Про це повідомляє Миколаївська міськрада.

Турнір відбувся в Таллінні (Естонія) та зібрав 2 тисячі 560 учасників із 29 країн світу.

Юлія Голговська посіла перше місце у ваговій категорії 45 кг. Підготував спортсменку Заслужений тренер України О. О. Антоненко.

«Вітаємо талановиту молодь та їхніх наставників з високими досягненнями! Так тримати!», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що миколаївський спортсмен виборов золото на Кубку України зі стрибків у воду.