Футбольна збірна України вдесятьох вирвала перемогу над Марокко на Олімпіаді

Олімпійська збірна України здобула нелегку перемогу над командою Марокко на груповому етапі Олімпійських ігор 2024 року.

Про це повідомляє  РБК-Україна .

Олімпіада-2024, група B, 2-й тур

Україна – Марокко – 2:1

Голи:  Криськів, 22, Краснопір, 90+9 – Рахімі, 64 (пенальті)

Вилучення:  Салюк, 63 (У, пряма червона картка)

Розпочали матч команди на зустрічних курсах. Першими нагоду забити впустили "синьо-жовті" – постріл Хланя в ближній кут з меж штрафного майданчика парирував кіпер. Наступного гострого моменту підопічні Руслана Ротаня перетворили на гол, коли Криськів у дотик замкнув простріл Брагару.

Згодом збірна України могла розвивати успіх. Ось Хлань пробив головою під поперечину, але Мунір витяг м'яч. Натомість перед перервою Батагів головою відправив м'яч вище воріт після навісу Криськіва. Під завісу тайму марокканці перехопили ініціативу.

Продовжили тиснути "Атлаські леви" на старті другої половини. З'явилися і моменти: Хакімі головою пробив вище воріт, Ель-Ханнус не влучив у ворота з 20-ти метрів, а діагональний постріл Річардсона відбив Фесюн. Але на 60-й хвилині оборона "синьо-жовтих" упустила ривок Рахімі, тому Салюк його завалив у штрафному майданчику.

Арбітр призначив одинадцятиметровий та виписав "гірчичник" захиснику. Проте після перегляду повтору змінив власне рішення та видалив українця. Рахімі впевнено реалізував пенальті, а олімпійська збірна України півгодини залишилася в меншості.

Марокканці продовжили тиск на володіння Фесюна. Водночас "синьо-жовті" зробили ставку на швидкі контратаки. Моментів, однак, команда Ротаня насправді створила небагато. Натомість суперник просто затероризував оборону збірної України. Втім, Фесюн та компанія витримали всі небезпечні випади.

А під завісу доданого арбітром часу "синьо-жовтим" вдалася зразкова атака. Рубчинський прорвався крізь центральну зону, скинув праворуч на Федора, той прострілив уздовж лінії воротарського майданчика, а Краснопір у дотик переправив м'яч у порожні ворота – 2:1 у підсумку!