Депутат заявила, що у Миколаєві стрімко поширюється новий вірус
![Депутат заявила, що у Миколаєві стрімко поширюється новий вірус Депутат заявила, що у Миколаєві стрімко поширюється новий вірус](http://img.novosti-n.org/upload/news/793696.jpg)
Депутат заявила, що у Миколаєві стрімко поширюється новий вірус
Депутат Миколаївської обласної ради, колишня керівниця інфекційної лікарні Світлана Федорова заявила, що у Миколаєві стрімко поширюється нове захворювання.
Про це вона у вівторок, 19 вересня, написала на своїй сторінці у Facebook.
За словами Федорової, новий вірус – це різновид коронавірусу, а початок захворювання дуже нагадує прояви алергії.
1. Починається часто як алергія: тече з носа, першить у горлі, очі сльозяться.
2. Головна відмінність від попередніх варіацій коронавірусу – виражене ураження синусів (просто – нежить і закладеність носа, за симптоматикою схоже на гайморит).
3. Температури майже немає у перші дні чи дуже незначне підвищення.
4. Виражений головний біль (звичайні аналгетики не знімають, біль «шапочкою»), якщо біль сильний – крім «Німесила» (його п'ємо само собою як протизапальне), випиваємо одночасно «Спазмалгон» + «Фаніган».
5. Ускладнення у вигляді отитів та менінгіту. Девіз цього підвиду, я б сказала так: «БЕРЕЖІТЬ ГОЛОВУ!». Дійде до менінгіту – це вже інша розмова. На жаль. У місті немає сьогодні адекватного управління інфекційною службою. Точніше – ніякого немає. Тому вмирати і від менінгіту, і від ботулізму, і від лептоспірозу (скільки зараз мишей!!! пардон, що не по темі!) будуть і надалі. Те, що це не озвучують, не означає, що цього немає. Проблема з інфекційною службою є колосальною.
Але у нас про це мовчать.
6. Знову пропадає «нюх». Не треба боятися. Все поновиться. Тільки лікуватися правильно та одразу.
7. Тягнеться довго, ускладнення виникають досить «раптово» – через 2 та більше тижнів від початку захворювання», – написала депутат.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)