56% жителів Миколаєва не мають наміру їхати з міста навіть у разі загострення військових дій
03.07.2023 в 19:15
56% жителів Миколаєва не мають наміру їхати з міста навіть у разі загострення військових дій
Залишатися у Миколаєві навіть у разі загострення воєнних дій біля міста мають намір 56% городян.
Такими є результати опитування групи «Рейтинг».
Ще 4% відповіли, що мають намір переїхати до іншого населеного пункту в межах Миколаївської області. 12% розглядають переїзд у межах України, а 5% готові виїхати за кордон. 9% респондентів заявили, що у разі загострення військових дій вступлять до лав ЗСУ. А 13% городян зізналися, що вони не мають конкретного плану щодо своїх можливих дій у зазначеній ситуації.
Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляціяУ Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати водуЯк спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальникиПід Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)Nikodaycamp - літній табір для вашої дитиниМиколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку